Федик оцінив дебютний сезон «Руха» в УПЛ

Футбол України 28 Грудня, 13:45 269
Федик оцінив дебютний сезон «Руха» в УПЛ
Головний тренер львівської команди Іван Федик залишився задоволений прогресом своїх підопічних у першій половині сезону.
«Влітку ми виконали завдання і отримали право грати в елітному дивізіоні. У нас було дуже мало часу на підготовку. Про жодні збори тоді не було і розмови. Та й провести комплектацію складу було дуже важко, адже наша філософія футболу полягає в контролі м'яча – наші гравці повинні швидко атакувати і не діяти від оборони.

Перша частина чемпіонату України склалася для Руха не просто. У нашій команді було багато хворих на COVID-19. Так виходило, що у нас випадали то гравці лінії атаки, то захисники. І через ці проблем ми непереконливо виглядали в матчах з Колосом, Динамо, Львовом і Олімпіком. Практично в кожній грі у нас були хороші моменти для взяття воріт, але от реалізація цих моментів не була на належному рівні. І все ж в плюс занесу фініш першого кола. У 7-му турі ми програли в Запоріжжі Зорі і після цього в заключних 6-ти матчах поступились лише один раз.

Так, забили ми замало. Ми намагаємося грати в комбінаційний футбол і ще не до кінця цей компонент відпрацювали. Не заради виправдання, але скажу, що лише в 5-6 іграх ми змогли виставити склад, наближений до основного», – сказав Федик у коментарі виданню SportArena.