Світовий футбол 30 Грудня, 22:57 1117
«Атлетіко» переміг «Хетафе» у дербі завдяки голу Суареса, «Гранада» переграла «Валенсію» у матчі з трьома вилученнями | 19-27
В рамках 16-го туру іспанського чемпіонату «Валенсія» зазнала поразки у Гранаді, «Сельта» втримала перемогу над «Уескою», а «Хетафе» програв «Атлетіко».

Голи: Ноліто, 33, Аспас, 61 – Сеоане, 84

Гранада відкривала програму дня домашнім поєдинком проти Валенсії. Господарі почали зустріч активніше, забивши вже на 15-й хвилині зусиллями Кенеді, якому вдався класний постріл з-за меж штрафного – втім, гол скасували через сумнівний фол Фульк'є на початку атаки. Валенсія відповіла на 36-й хвилині контратакою з прострілом Черишева на дальню стійку та замиканням Гамейро – 0:1! Щоправда, у компенсований до першого тайму час Кевін з героя перетворився на антигероя, підрізавши удар Кенеді зі штрафного у власні ворота. 1:1!

Три вилучення за 7 хвилин у відеоогляді матчу Гранада – Валенсія – 2:1 (ВІДЕООГЛЯД)

В другому таймі Гранада тиснула, однак «кажанів» витягувала блискуча гра Доменека. На 66-й хвилині не міг допомогти і голкіпер, але постріл Суареса з лівого кута воротарського влучив у стійку. Після цього в гру вступив арбітр: на 70-й хвилині за грубий фол він показав другу жовту Хасону, а на 73-й вилучення за розмови отримав Гедеш – Валенсія залишилась вдев'ятьох! Щоправда, на 76-й Дуарте грубо вдарив суперника в коліно й отримав пряму червону, злегка підрівнявши склади. Тепер команди грали 10 на 9.

Гранада продовжила тиснути на Валенсію, і, зрештою, добилася свого: на 88-й хвилині Соро виконав класну подачу з правого флангу, а Моліна замкнув її ударом головою в дальню дев'ятку – 2:1! Це був переможний гол.

Хетафе завітав на Ванда Метрополітано у спробі перервати жахливу програшну серію в матчах проти Атлетіко – востаннє відібрати очки у «матрацників» команді вдалося аж у 2013 році. З того часу пройшло 13 матчів, а 14-й почався з досить швидкого голу підопічних Чоло Сімеоне. Його на 20-й хвилині забив Суарес, який виграв боротьбу у Даконама й точним ударом головою замкнув подачу Карраско зі штрафного.

Гості могли відігратись на 35-й, однак Ечейта при замиканні прострілу на 11 метрів пробив над воротами. Зрештою, на перерву команди пішли за мінімальної переваги Атлетіко.

В другому таймі у Атлетіко майже нічого не виходило в атаці, а Хетафе поступово ще й ініціативу перехопив. Гості виглядали значно активніше, однак «матрацники» просто шикарно працювали у руйнуванні – жодного небезпечного моменту у підопічних Пепе Бордаласа так і не вигоріло. Фінальний свисток зафіксував мінімальну перемогу господарів.

Сельта під керівництвом Едуардо Куде не знала поразок у шести поспіль матчах (із семи загалом), причому п'ять з них команда виграла. У попередньому турі галісійці розділили очки з Алавесом, тож нині необхідно було доводити випадковість осічки – благо, в суперники випала Уеска, яка йшла на передостанній позиції й в разі поразки опустилася б на дно турнірної таблиці.

Створити сенсацію гостям не вдалося. В середині першого тайму вони пропустили перший гол – це Ноліто покарав Уеску за шалену діру в обороні, отримавши пас у штрафний від Аспаса й спокійно перегравши голкіпера.

В середині другого тайму Сельта подвоїла свою перевагу – тепер вже Ноліто виводив Аспаса віч-на-віч, хоча його передача пройшла тільки завдяки рикошету. Яго не підвів – 2:0. Цей гол виявився дуже доречним, адже на 84-й хвилині Сеоане скоротив відставання до мінімуму, але відігратись гості не змогли. Сельта святкує чергову перемогу!