Тотовицький здивувався словам Андрія Шевченка і вказав за приклад на англійський Чемпіоншип

Футбол України 14 Січня, 18:05 1224
Тотовицький здивувався словам Андрія Шевченка і вказав за приклад на англійський Чемпіоншип
Андрій Тотовицький, атакувальний півзахисник «Десни», відповів на запитання, чому він, хоча й є топовим гравцем у своїй команді, не потрапляє до збірної України.
Наскільки я знаю, то Шевченко казав, що для того, щоб потрапити до збірної України, ти маєш грати в єврокубках. Вважаю, що це неправильно. Є чемпіонат України, пацани виділяються в “Зорі”, в “Олександрії”, чого їх не викликати. Ти ж не береш всю команду, а там одну-дві людини. У збірну викликають за те, що в певний момент ти показуєш свої здібності та виділяєшся.

Зрозуміло, що все залежить від команди, ну і не можна рівняти з Англією, але там з Чемпіоншипу викликають до національної збірної!

Якщо людина заслуговує, то чому не дати йому шанс. Тому самому ж Сані Філіппову, він забив 18 голів, а навіть не потрапив у розширений список.

Головний тренер відповідає за результат, але футболіст заслужив виклик. Просто втрачається мотивація, ти починаєш легше до цього ставитись, коли так не дають шанс. Не знаю, що Саші ще потрібно зробити, щоб його викликали.