Монзуль отримала нагороду найкращому арбітру УПЛ 2020 року

Футбол України 20 Січня, 19:42 1047
Монзуль отримала нагороду найкращому арбітру УПЛ 2020 року
20 січня в Будинку футболу відбулася церемонія нагородження найкращих арбітрів УПЛ і ПФЛ за підсумками 2020 року.

Також у рамках заходу було вручено спеціальні відзнаки Fair Play командам, які відзначилися найбільш коректною поведінкою на полі в сезоні-2019/2020 у кожній із професіональних ліг.

Під час церемонії було презентовано нову форму від Української асоціації футболу та технічного партнера національної збірної команди України з футболу — торговельної марки Joma.

Претендентів на отримання індивідуальних нагород серед арбітрів визначав Комітет арбітрів УАФ. Критерієм відбору команд-переможців у номінації Fair Play була найменша кількість жовтих та червоних карток, отриманих за підсумками всіх матчів минулого сезону.

У церемонії нагородження взяли участь президент Української асоціації футболу, член Виконкому УЄФА Андрій Павелко, перший віце-президент УАФ Олег Протасов, голова Комітету арбітрів УАФ Лучано Лучі, виконавчий директор УПЛ Євген Дикий та президент ПФЛ Олександр Каденко.

Особисті відзнаки під час церемонії отримали:

  • «Кращий арбітр УПЛ» — Катерина Монзуль (Харківська обл.);
  • «Кращий арбітр-дебютант УПЛ» — Олександр Шандор (Львівська обл.);
  • «Кращий арбітр першої ліги» — Анастасія Романюк (Івано-Франківська обл.);
  • «Кращий арбітр другої ліги» — Дмитро Євтухов (Дніпропетровська обл.).

Приз Fair Play в УПЛ за підсумками сезону-2019/2020 виборола чернігівська «Десна», у першій лізі — краматорський «Авангард», у другій лізі — «Кристал» із Херсона.

Голова Комітету арбітрів УАФ Лучано Лучі у своєму слові зазначив: «Ми відчуваємо, що ми є однією з національних команд у структурі Української асоціації футболу. Хочемо подякувати за ті чудові умови, які було створено для комітету арбітрів.

Ми перебуваємо в топі країн Європи за застосуванням системи VAR. Зараз у нас є 300 кандидатів для арбітражу. Є небагато асоціацій, які роблять подібне. Ми повинні гідно відплатити за довіру, нам не залишається нічого, окрім того, щоб добре судити».

Дмитро Євтухов (кращий арбітр другої ліги): «Насамперед хотілося б подякувати друзям і колегам по другій лізі, які створюють хорошу конкуренцію в нашому дивізіоні й роблять мене сильнішим. Дуже вдячний комітету арбітрів і всій Українській асоціації футболу за наданий шанс перебувати тут, серед найкращих. Для мене ця нагорода буде великим стимулом і поштовхом у розвитку моїх професійних якостей».

Анастасія Романюк (кращий арбітр першої ліги): «Ця нагорода стала приємною й несподіваною для мене. Хочу подякувати комітету арбітрів і Українській асоціації футболу за можливість розвиватися у своїй улюбленій справі й отримувати за це нагороду».

Олександр Шандор (кращий арбітр-дебютант УПЛ): «Щиро вдячний усім — нашому комітету, нашій асоціації, колегам, які створюють конкуренцію, — за таку довіру. У майбутньому обіцяю розвиватися й не зупинятися на досягнутому».

Катерина Монзуль (кращий арбітр УПЛ): «Хочеться подякувати Українській асоціації футболу, комітету арбітрів і моїм колегам. Є така приказка: «Один у полі не воїн». Тільки в команді ми можемо досягти успіхів. Хочу подякувати за підтримку колегам з усього мого шляху в арбітражі. У такий складний час хочу побажати всім присутнім здоров'я. Більше світлих і оптимістичних днів вам і вашим сім'ям!»

Додамо, що нове екіпірування, яке було презентовано на церемонії, невдовзі отримають усі арбітри й асистенти арбітрів УПЛ та ПФЛ.