Леонід Буряк – амбасадор ФК «Динамо» Київ

Динамо Київ 22 Січня, 21:41 1059
Леонід Буряк – амбасадор ФК «Динамо» Київ
Легендарному футболістові та колишньому тренеру київського “Динамо” Леоніду Буряку наказом президента клубу Ігоря Суркіса присвоєно почесне звання бренд-амбасадора ФК “Динамо” Київ.

Перелік досягнень Леоніда Буряка в якості гравця “біло-синіх” вражаючий: виступаючи за “Динамо” понад десять років, він став п’ятиразовим чемпіоном СРСР, триразовим переможцем Кубка СРСР, володарем двох міжнародних трофеїв - Кубка Кубків і Суперкубка УЄФА 1975 року. Окрім того, неодноразово входив до когорти найкращих футболістів Радянського Союзу та був номінований на “Золотий м’яч” 1975 року.

Враховуючи заслуги Леоніда Буряка, ім’я та головні віхи кар’єри якого нерозривно пов’язані з київським “Динамо”, наш клуб довірив йому офіційно презентувати та просувати бренд ФК “Динамо” Київ як в Україні, так і на міжнародній арені.

Про свій новий статус і функції в якості амбасадора клубу Леонід Буряк розповів у коментарі офіційному сайту “Динамо”:

“Як колишній гравець київського “Динамо”, я гордий, що мені випала честь носити звання першого амбасадора клубу. При цьому варто зазначити, що таких футболістів, які віддали кращі роки кар'єри “Динамо” Київ і зробили величезний внесок в історію команди, доволі багато. Усі ми продовжуємо підтримувати рідний для нас клуб.

У моєму розумінні, амбасадор - це людина, яка буде представляти та прославляти київське “Динамо”. Якщо упродовж багатьох років я робив це на футбольному полі, як гравець, мабуть, дещо підсвідомо, то тепер з честю та гордістю продовжуватиму цю місію вже в якості офіційного представника. “Динамо” Київ - видатний клуб із величними традиціями та великими перемогами, і ми будемо прагнути донести це широкому загалу. Звання амбасадора для мене дуже почесне і тому я вдячний київському “Динамо” в особі президента клубу Ігоря Суркіса