«Я вас цьомкаю, люблю і поважаю, але тихенько їдьте додому»: як Ющенко вітав Суркіса з перемогою «Динамо» над «Спартаком»

Динамо Київ 27 Січня, 12:42 1845
«Я вас цьомкаю, люблю і поважаю, але тихенько їдьте додому»: як Ющенко вітав Суркіса з перемогою «Динамо» над «Спартаком»
Президент «Динамо» Ігор Суркіс пригадав, як тодішній президент України Віктор Ющенко зателефонував після перемоги киян над московським «Спартаком».
«Ми обіграли Спартак у Москві, але тоді якраз почався конфлікт між Росією і Грузією. І мені помічник дає телефон і говорить: «Президент телефонує». А ми тоді виграли 4:1, 1:0 програвали, був феєричний матч. І я думаю, що це, як завжди, телефонує або Леонід Кравчук, або Леонід Кучма, які вболівають за Динамо, і завжди приходять на футбол.

Беру телефон – і чую голос Віктора Ющенка, що для мене було дивно. І він українською мовою мені каже: «Шановний, я вас цьомкаю, люблю і поважаю, але тепер тихенько їдьте додому». Я йому подякував і думаю: «А чому тихенько?». Але він, мабуть, як політик побачив, що там щось починається.

І ось ми обіграли Спартак 4:1, приїжджаємо до Києва, у нас матч-відповідь. Мене так само ковбасить, але це вже історично як у вболівальника, що Спартак для нас – як червона ганчірка. І ось граємо ми в Києві, наші ультрас вивісили якийсь банер грузинською мовою. І міністр закордонних справ, наче тоді був Огризко, до мене підбігає і каже: «Що там грузинською написано?!». А я ж не розумію.

Він знову підбігає і питає, що там написано. А зі мною поруч Резо Чохонелідзе стоїть, він же повинен розуміти грузинською. І ось він дивиться-дивиться, але не відповідає – не бачить, або не може перекласти. Коли міністр втретє підбігає, я йому відповідаю: «Там написано, що Динамо – з грузинським народом».

Віктор Андрійович мені показує великий палець і каже «Во!». Але це я від себе сказав, щоб мені дали дивитися футбол. Що там насправді було написано, я і до цього дня не знаю», – розповів Суркіс в інтерв`ю Youtube-каналу «В гостях у Гордона».