Кривцов відзначив різницю у роботі з Луческу, Фонсекою та Каштру

Футбол України 28 Січня, 17:26 933
Кривцов відзначив різницю у роботі з Луческу, Фонсекою та Каштру
​Захисник «Шахтаря» Сергій Кривцов розповів про роботу під керівництвом Мірчі Луческу, Паулу Фонсеки та Луїша Каштру.

«Луческу робив більше ставку на фізичні кондиції команди. В тактичному плані два тренери з Португалії – Фонсека і Каштру – люблять зонну оборону, а Луческу любив грати один в один.

Фонсека багато розповів мені як центральному захиснику. Навіть ті моменти, як правильно ставити корпус щодо м'яча, як правильно відкриватися, розмовляв зі Степаненком. Так, я багато чому навчився у португальських фахівців. Це нібито дрібниці, але вони дають тобі ці частки секунди, які в грі дуже важливі.

Я пройшов перший збір з Фонсекою в той час, як основні гравці – Ракицький і Кучер – були задіяні в збірній. Можливо, Паулу побачив щось в мені і почав довіряти. Хоча при Фонсеці в перший рік я теж не особливо грав. Це вже в другий сезон я своєю грою заслужив цю довіру», – зазначив Кривцов у коментарі YouTube-каналу Шахтаря.

Нагадаємо, Сергій приєднався до «гірників» у 2010 році та встиг потренуватись під керівництвом трьох наставників. У нинішньому сезоні Кривцов провів лише 6 матчів у складі Шахтаря, записавши до свого активу 1 гол.