Футбол України 28 Січня, 17:38 1260
«Ворскла», попри дебютний гол Цитаішвілі, не змогла втримати перемогу над «Младостью»  | 19-27
​«Зелено-білі» продовжують підготовку до поновлення УПЛ товариськими матчами. Черговим суперником полтавців стала сербська Младость.

Товариський матч

Младость Лучани (Сербія) – Ворскла (Полтава) – 2:2

Голи: ?, 24, ?, 37 – Кравчук, 6, Цитаішвілі, 19

У другому спарингу підопічні Юрія Максимова розписали нічию з сербською Младостью. «Зелено-білі» відкрили рахунок вже на початку матчу: Данило Кравчук підхопив сферу на своїй половині, протягнув її через півполя і, увірвавшись до воротарського майданчика суперника, ударом в дальній кут відкрив лік голам.

Згодом полтавці зусиллями Георгія Цитаішвілі збільшили свою перевагу: динамівець отримав пас на правому фланзі, накрутив кількох захисників перед штрафним майданчиком і потужно пробив. Голкіперу навіть вдалось торкнутись м'яча, але цього виявилось замало, аби зупинити круглого.

В середині тайму суперник один гол відквитав, замкнувши головою навіс у штрафний Ворскли. Незадовго до перерви Младость скористалась помилкою захисту української команди: Дмитро Щербак намагався відпасувати на голкіпера, однак його задум прочитав суперник і, перехопивши м'яч, пробив у порожні ворота. У другому таймі команди голів не забивали.

Нагадаємо, перший спаринг полтавців з косівськими Балканами закінчився поразкою «зелено-білих» з рахунком 1:2.