«Динамо» в Туреччині: акцент на тактику

Динамо Київ 31 Січня, 21:45 679
«Динамо» в Туреччині: акцент на тактику Фото: fcdynamo.kiev.ua
Динамівці продовжують підготовку до відновлення сезону в Анталії.

На третій день перебування київського «Динамо» на другому міжсезонному зборі в Анталії «біло-сині» запланували одне тренування.

Перед кожним тренуванням працівники спортивного комплексу готують поле, аби команда, яка проводить тут збір, тренувалася в ідеальних умовах. Перед заняттям працівники стадіону рясно поливали поле, аби забезпечити швидкий рух м'яча по газону.

Вечірнє тренування команда розпочала вже звично о 17:30. Після нетривалої, проте інтенсивної розминки динамівці зосередилася на ігрових і тактичних вправах.

Протягом всього заняття головний тренер «біло-синіх» активно жестикулює і керує тренувальним процесом на футбольному полі.

У цей час за індивідуальною програмою разом з тренером по фізпідготовці працюють Олександр Андрієвський та Беньямін Вербич, які відновлюються після травм.

Як і в попередні два дні, на Titanic Sports Complex кипить активна робота, адже поруч з тренувальним полем «Динамо» на сусідніх полях свою підготовку до сезону продовжують молодіжна та юнацька команди киян.

На відміну від першої та молодіжної команд, сьогоднішній день юнацька команда «Динамо» провела в режимі дворазових тренувань, а вже завтра підопічні Ігоря Костюка проведуть свій перший спаринг на турецькому зборі.

Нагадаємо, що завтра свій матч зіграє і перша команда «Динамо». Протистояти киянам будуть динамівці з Тбілісі.