Динамо Київ 1 Лютого, 18:14 2640
Допомогло пенальті: київське «Динамо» мінімально обіграло одноклубників із Тбілісі | 19-27
Підопічні Мірчі Луческу провели черговий спаринг на зимових зборах, в якому вирвали перемогу в компенсований час.

У понеділок, 1 лютого, київське «Динамо» провело другий контрольний матч на заключному етапі підготовки до поновлення сезону. Суперником підопічних Мірчі Луческу став чинний чемпіон Грузії – «Динамо» з Тбілісі.

Традиційно для тренувальних зборів тренерський штаб вдається до великої ротації складу. Ті футболісти, які отримали більше ігрового часу, опиняються на лаві запасних, а практику отримують інші, аби мати можливість проявити себе та наочно продемонструвати, на що вони здатні. Відзначимо, що гру відвідав колишній нападник нашої команди, латвієць Маріс Верпаковскіс, який зараз є директором одного з клубів на батьківщині.

Кияни почали поєдинок активніше за суперника і вже в дебюті зустрічі мали можливість відкрити рахунок. Після передачі від Дуелунда м’яч у штрафному майданчику отримав Лєднєв. З ударом Богдана впорався воротар, а Супряга, який опинився першим на добиванні, перебував в офсайді.

Тбілісці діяли переважно на контратаках і шукали свій шанс попереду. Але в епізодах з ударами по воротах надійно діяв у рамці Бойко, ще в одному епізоді м’яч заблокував Сирота. Ближче до завершення першого тайму «біло-сині» посилили тиск на ворота суперника й мали кілька нагод, аби піти на перерву, лідируючи в рахунку. Однак спочатку Дуелунд, завершуючи атаку «віялом», пробив у руки воротарю, а на останній хвилині Караваєв пробив зльоту після того, як захисник намагався ліквідувати загрозу у власному штрафному майданчику, але м’яч просвистів поруч зі стійкою.

На другий тайм Мірча Луческу випустив повністю оновлений склад, залишивши на полі лише Шапаренка. І знову вже в дебюті «біло-сині» мали чудову нагоду, щоб відзначитися. Бєсєдін, перебуваючи в районі 11-метрової позначки, відкотив трохи назад на Кендзьору, але удар Томаша був заблокований.

У подальшому кияни продовжували володіти ініціативою, однак до по-справжньому небезпечних моментів справа не доходила. Активно «сприяла» цьому тактика дрібного фолу збоку суперника, що помітно сповільнювало темп гри. Але не забували тбілісці й про атаки. Зокрема, з небезпечного штрафного Куція пробив у стінку, а трохи згодом Ахвледіані з меж штрафного майданчика не поцілив у дев’ятку воріт.

У динамівців же два удари-близнюки завдали Попов та Ванат, які в обох випадках замикали навіси з кутового з лівого флангу, однак м’яч пролітав повз дальню стійку. Коли ж здавалося, що забитих м’ячів у грі не буде, кияни таки змогли відкрити рахунок. Буяльський отримав передачу у штрафному майданчику, прибрав одного суперника й був збитий другим. Пенальті взявся виконувати сам же постраждалий та точно пробив у кут – воротар хоч і вгадав напрямок польоту, однак завадити м’ячу залетіти у ворота не зміг.

Тож підопічні Мірчі Луческу здобули мінімальну перемогу – 1:0. Робота на зборах у Туреччині триває. Свій наступний спаринг «біло-сині» проведуть 4 лютого проти болгарського ЦСКА 1948.

Збір у Туреччині-2021. Другий контрольний матч

«Динамо» (Київ) – «Динамо» (Тбілісі) – 1:0

«Динамо» К (перший тайм): Бойко, Сідклей, Сирота, Забарний, Караваєв, Шепелєв, Шапаренко, Лєднєв, Дуелунд, Супряга, Русин (Ванат, 37).

«Динамо» К (другий тайм): Нещерет, Миколенко, Шабанов, Попов, Кендзьора, Сидорчук, Буяльський, Шапаренко (В.Волошин, 87), де Пена, Родрігес (Н.Волошин, 90+3), Бєсєдін (Ванат, 79).

«Динамо» Тб (стартовий склад): Квасхвадзе, Кобурі, Монгіл, Споркследе, Гбегнон, Папава, Кардава, Цоцонава, Меквабішвілі, Габедава, Марушич.

Гол: Буяльський (90+1, з пенальті).