Консул України в Анталії: «У нас всі вболівають за «Динамо» Київ»

Динамо Київ 2 Лютого, 10:27 1124
Консул України в Анталії: «У нас всі вболівають за «Динамо» Київ»
Українські дипломати відвідали спаринг «Динамо» на турецькому зборі.

Вже звично на зборах в Туреччині матчі «Динамо» викликають неабиякий ажіотаж серед футбольної спільноти. В Анталії цього року розташувалися більшість клубів Української Прем'єр-ліги, тому побачити українських футболістів і тренерів не викликає жодних труднощів. До речі, можна побачити навіть як відвідують матчі «біло-синіх» українські клуби у повному складі.

Проте сьогоднішній матч з «Динамо» Тбілісі викликав інтерес і серед українських дипломатів. Представники консульства України в Анталії завітали до розташування «біло-синіх», а після матчу поспілкувалися з гравцями і тренерським складом.

Був присутній на матчі і консул України в Анталії Емір Рустамов, який уважно стежив за грою, а після неї дав коментар клубній пресслужбі:

- Еміре Ігоровичу, звідки ви дізналися про те, що «Динамо» буде проводити свої збори в Анталії?

- Як киянин і вболівальник «Динамо» Київ з 35-річним стажем, я намагаюся слідкувати за діяльністю улюбленої команди.

- Які у вас були перші враження після цієї інформації? Відразу запланували свій візит до тренувального табору «Динамо»?

- Я сприйняв цю інформацію як дуже гарну новину і сказав собі, що, незважаючи на напружений графік роботи, обов'язково маю відвідати хоча б одну гру «Динамо» Київ. А коли я дізнався про те, що сьогодні буде матч з «Динамо» Тбілісі – ще однією командою, яку я дуже давно знаю і поважаю, то я зрадів ще більше.

- Представники вашого консульства були присутні і на минулих зборах в Белеку. Вже стає певною традицією присутність українського консульства під час турецьких зборів...

Так. Українські дипломати намагаються всіляко підтримувати співгромадян в усіх куточках світу. Тому наявність такої традиції нікого не має дивувати. Тим більше, що у нас в консульстві всі вболівають за «Динамо» Київ.

- Як вам сьогоднішній матч і які враження від зустрічі з динамівцями?

- Враження, в цілому, позитивні. Я побачив чудову гру. Спілкування з тренерським та адміністративним складом і гравцями також залишило приємні емоції. Мені здається, що «Динамо» Київ має величезний потенціал розвитку. Бажаю «Динамо» вийти на той рівень успіху, на якому вона перебувала у 1970-ті – 1980-ті роки, і навіть перевищити його. Вірю, що це обов'язково станеться! А ми завжди будемо підтримувати рідну команду!