Футбол України 2 Лютого, 22:58 438
«Зоря» та «Минай» поступились, «Інгулець» і «Колос» святкували впевнені перемоги: спаринги клубів УПЛ | 19-27
«Зоря», «Інгулець», «Колос» та «Минай» провели чергові спаринги на зборах 2 лютого.

Колос – Атирау – 3:2

Голи: Гавриш, 49, Оріховський, 60, 90 (пен) – ?, ?

Зоря провела непоганий матч із Вальмієрою. Найбільше зі старту виділялись Лєднєв та Кочергін, але підопічні Скрипника все ж пропустили на 29 хвилині після однієї із нечисленних атак латвійців. У другому таймі феєрили Фаворов та Хомченовський, але забити не змогли. Зоря мінімально поступилась.

Минай вдруге поспіль зазнав поразки від балканців. Цього разу кривдником закарпатців стала Дріта. Підопічні Кобіна грали без Мілевського, Нурієва та інших ветеранів, а клуб із Косова забив єдиний м'яч на 66 хвилині зусиллями форварда, якого ніхто не опікав. Минай намагався відігратись, але спроби були марними.

День видався тріумфальним для Інгульця. Команда з Петрового перемогла Арду. На 20-й хвилині після прострілу Сітчінави оборонець болгарів відзначився автоголом. Друге взяття воріт в активі Васіна.

Також Колос зумів здолати Атирау. Один гол до свого активу записав Гавриш, дублем відзначився Оріховський.