«Динамо» в Туреччині: екватор збору

Динамо Київ 4 Лютого, 02:45 396
«Динамо» в Туреччині: екватор збору
«Біло-сині» продовжують підготовку до відновлення сезону.

На шостий день свого перебування на тренувальному зборі в Анталії кияни провели лише одне заняття на футбольному полі.

За кілька хвилин до початку сьогоднішнього тренування на трибунах Titanic Sports Complex розташувалися тренери, які проходять навчання на ліцензію категорії PRO.Цікаво, що перша сесія навчання проходить саме у Анталії і відбувається у тому ж готелі, де проживають молодіжна і юнацька команди «Динамо». Тож динамівські тренери можуть спокійно поєднувати роботу з навчанням. Серед тренерів «Динамо» цьогоріч підвищують свою кваліфікацію Ігор Костюк, Олег Венглинський та Олег Гусєв.

Протягом всього заняття група тренерів уважно стежила за тренувальним процесом і занотовувала всі тонкощі роботи Мірчі Луческу зі своїми підопічними.«Дуже задоволений, що вдалося приїхати на тренування «Динамо», особливо враховуючи, що зараз команду очолює такий відомий тренер, як Мірча Луческу. Звичайно, досвід такого тренера дорогого вартує», – так прокоментував сьогоднішній візит Желько Любенович, який проходить зараз навчання.

Саме заняття розпочалося з розминки, під час якої гравці як слід розім’яли м'язи, які найбільш задіяні під час тренування.

Далі слідували вправи з м'ячами та ігрові серії. Однією з таких була двохсторонка на мале поле з одним нейтральним гравцем. Наприкінці заняття гравці попрацювали над виходами в атаку і їхньою реалізацією.Уже завтра ці напрацювання доведеться застосовувати у матчі з командою ЦСКА 1948 (Софія, Болгарія). Передувати цьому буде передігрове тренування, яке розпочнеться о 10:30