«Динамо» на зборах зіграло внічию у спарингу проти «ЦСКА 1948»

Динамо Київ 4 Лютого, 18:11 1122
«Динамо» на зборах зіграло внічию у спарингу проти «ЦСКА 1948» | 19-27
Тріо нападників - Супряга, Ванат, Русин - на трьох не забили жодного голу. На додачу, Буяльський ще й не реалізував пенальті.

У четвер, 4 лютого, київське «Динамо» провело черговий, третій за рахунком, контрольний матч на другому зборі в турецькій Анталії. Сьогоднішнім суперником «біло-синіх» стала 6-та команда чемпіонату Болгарії – ЦСКА 1948 з Софії.

Як і в попередніх спарингах, Мірча Луческу використав можливість для максимальної ротації та випробування різних ігрових зв’язок. Особливу увагу звертала на себе поява у стартовому складі Владислава Ваната – вперше на зимових зборах.

Перший тайм пройшов за повної ігрової переваги динамівців, а небезпека біля воріт наших суперників була створена вже в дебюті матчу, коли Міккель Дуелунд із близької відстані міг відкривати рахунок, але завдав удару вище воріт.

У подальшому «Динамо» застосовувало високий пресинг і тримало м’яч на половині поля болгар, однак загострення гри довелося чекати досить довго – хіба що Андрієвський наважився на удар із дальньої дистанції, який виявився трохи невлучним.

На 30-й хвилині після невдалого контрвипаду команди з Софії динамівці розгорнули швидку атаку у відповідь: Владислав Ванат проштовхнув м’яч праворуч на Віктора Циганкова, який самостійно пройшов половину поля, обіграв голкіпера ЦСКА 1948, що вийшов за межі штрафного майданчика, та відправив м’яч у порожні ворота – 1:0!

А наприкінці тайму 15-й номер «Динамо» заробив ще й пенальті, проте удар Буяльського під ліву від нього стійку потягнув воротар Наумов, а Дуелунду, який встиг на добивання, забракло точності. Майже одразу виправити невдачу міг Ванат, який підловив Наумова на ще одному відчайдушному виході за межі штрафного, однак не влучив у площину воріт, пробиваючи з гострого кута.

У перерві Мірча Луческу змінив склад майже повністю – на полі з гравців першого тайму лишився лише Андрієвський. Змінився і малюнок гри – команди почали діяти більш відкрито, граючи на зустрічних курсах.

Дуже швидко був відновлений нічийний рахунок - ЦСКА 1948 вдалося встановити паритет одразу після виходу команд із роздягалень. Фланговий простріл до штрафного «Динамо» завершився голом Топузова, який залишився без опіки захисників.

Невдовзі біля воріт Бущана знову було гаряче – м’яч після пострілу Ляскова лише трохи розминувся зі штангою, а потужний удар Камбурова парирував вже голкіпер «Динамо».

Кияни відповіли відмінним ударом Лєднєва, на який зумів зреагувати Наумов. А на екваторі другого тайму зусиллями Богдана «Динамо» отримало право на виконання ще одного пенальті. Цього разу до 11-метрової позначки підійшов Карлос де Пена та влучно пробив у нижній кут – 2:1!

Відразу ж ЦСКА 1948 мало не зрівняло рахунок: Камбуров заробив штрафний і сам його виконав в обвід стінки – ворота «Динамо» в ефектному кидку врятував Бущан. А за кілька хвилин м’яч після удару Чочева пролетів над поперечиною.

У підсумку м’яч все-таки опинився у воротах «Динамо» після обрізки киян на своїй половині поля. Свіжий Бастунов увірвався до карного майданчика та завдав не надто потужного удару, однак Георгій Бущан невдало відбив ігровий снаряд, який за інерцією полетів у сітку.

Свої моменти мало й «Динамо» – Родрігес з лінії штрафного направив м’яч вище воріт, а Кендзьора з гострого кута відправив круглого у сітку воріт, проте перед цим у Томаша був зафіксований офсайд.

Фінальний свисток зафіксував справедливий нічийний результат – 2:2. Свій наступний спаринг на зборі в Туреччині кияни проведуть 7 лютого – проти «Шкендії» з Північної Македонії.

Збір у Туреччині-2021. Третій контрольний матч

4.02.2021. Анталія, Titanic Sports Complex

«Динамо» (Київ) – ЦСКА 1948 (Софія, Болгарія) – 2:2 (1:0)

«Динамо» К (перший тайм): Нещерет – Миколенко, Забарний, Сирота, Караваєв – Шепелєв, Андрієвський, Буяльський, Дуелунд, Циганков – Ванат.

«Динамо» К (другий тайм): Бущан - Кендзьора, Попов, Шабанов, Сідклей - Сидорчук, Андрієвський (В.Волошин, 68), Лєднєв, Родрігес, де Пена – Супряга (Русин, 87).

ЦСКА 1948 (стартовий склад): Наумов, Лясков, Марін, Петров, А.Александров, Серкан, Чочев, Русєв, Топузов, Д.Александров, Камбуров.

Голи: Циганков (30), де Пена (62, пен.) – Топузов (46), Бастунов (82).

Попередження: Шабанов (63), Супряга (78), Лєднєв (81) –Марін (16), Русєв (67), Д.Александров (84).

На 42-й хвилині Буяльський не реалізував пенальті (голкіпер).