Юрій Мороз: «Ми завжди маємо прагнути бути найкращими на футбольному полі»

Динамо Київ 6 Лютого, 16:46 224
Юрій Мороз: «Ми завжди маємо прагнути бути найкращими на футбольному полі» Фото: ФК Динамо
Старший тренер «Динамо» U21 прокоментував перемогу своїх підопічних у контрольному матчі з «Демреспором», а також дав загальну оцінку збору молодіжної команди.

- Добігає кінця тренувальний збір вашої команди. Чи задоволені ви підготовкою своїх підопічних?

- Так, були створені всі умови для якісної, плідної підготовки. Усе заплановане було виконано. І сьогодні хлопці гідно зіграли. Попереду у нас ще два тренування – завтра і післязавтра, після чого повертаємося до Києва.

- На яких компонентах ви найбільше акцентували увагу під час збору?

- Усе в комплексі. Але на сьогодні нам ще трохи не вистачає сил і грамотної гри в обороні. Над цим будемо більше працювати. Усе інше – контроль м'яча, взяття воріт – над цим працюємо в комплексі.

- Ваша команда здобула дві перемоги у двох контрольних матчах. Як оціните ці спаринги?

- Спаринги були хороші. Але передусім ми повинні думати не про результати спарингів, а себе тренувати, готувати. Ми завжди маємо прагнути бути найкращими на футбольному полі, як команда в цілому, так і гравці окремо.

- Вікентій Волошин сьогодні був активний, забив гол. Напевно, це тренування у складі першої команди дають йому додатковий стимул?

- Звичайно, це мотивує гравців. Сьогодні і Назар Волошин, і Надольский, і Михайленко, які були на заміні у основи, були мотивовані. Вони бачать, що на них звертають увагу, що вони потрібні. Сьогодні це головне. А вже інше питання – як вони цю довіру будуть виправдовувати на футбольному полі, у тренувальному процесі. Це залежить і від нас, тренерів, але в основному – від них самих.

- Як би ви прокоментували сьогоднішній спаринг?

- Проблеми є. У першому таймі страждала реалізація, не було компактної, надійної, впевненої гри з частою зміною напрямку атак. Дехто трохи перетримував м'яч. Трохи чогось не вистачало. У другому таймі хвилини з 65-ї підсіли, почали грати на збереження переможного рахунку. Хоча рахунок дозволяв грати у свою гру, ми перемагали... Ці моменти хотілося би трохи прибрати, аби команда грала протягом усіх 90-95-ти хвилин.

- У минулому матчі була червона картка, у цьому – знову вилучення...

- Це дисциплінарні справи. У нас є система штрафів. Це справа, яка має вирішуватися всередині команди. Ніхто від цього не застрахований – можна в запалі боротьби вдарити суперника ззаду, можна на емоціях щось сказати арбітру... Але ми будемо це припиняти, боротися з цим, і я сподіваюся, в офіційних матчах все буде нормально.

- 12 лютого «Динамо» U21 проведе перший офіційний матч після зимової паузи. Ваша команда повністю готова?

- Відповісти на запитання щодо готовності може лише результат і якість гри, яку ми продемонструємо 12-го числа.