У «Руха» та «Львова» є проблеми з проведенням домашніх матчів

Футбол України 6 Лютого, 17:07 927
У «Руха» та «Львова» є проблеми з проведенням домашніх матчів
«Арену-Львів» заздалегідь почнуть готувати до поєдинків відбору на ЧС-2022.

У «Руха» та «Львова» виникли проблеми з проведенням березневих домашніх матчів, викликані тим, що з початку весни на «Арені-Львів» будуть цілеспрямовано готувати газон до відбіркових поєдинків збірної України на ЧС-2022 проти команд Фінляндії та Казахстану, які пройдуть 28-го і 31-го березня.

Наприкінці лютого на «Арені-Львів» має побувати спеціальна комісія з Києва, яка прийме рішення, чи відбудеться на цьому стадіоні 6-го березня поєдинок 17-го туру між «Рухом» і «Десною». За наявною інформацією, матч 18-го туру (13-е березня) «Львів» — «Рух» може бути перенесений на квітень, що стосується поєдинку 19-го туру (20-е березня) «Львів» — «Шахтар», то не виключений варіант, що він відбудеться в Києві.

Проведення на «Арені-Львів» одного матчу обходиться «Руху» і «Львову» в 125 тисяч гривень, також клуби несуть відповідальність за забезпечення правопорядку під час поєдинків і прибирання території стадіону. Згідно з домовленостями, «Арена-Львів» розраховує на 30% бонус від виручки за продані квитки.