Лєднєв приносить «Динамо» перемогу в товариському поєдинку над «Шкендією»

Динамо Київ 6 Лютого, 18:04 562
Лєднєв приносить «Динамо» перемогу в товариському поєдинку над «Шкендією» | 19-27
Кияни забили єдиний гол на останніх хвилинах зустрічі.

Сьогоднішнім суперником «біло-синіх» стала «Шкендія» із Північної Македонії, яка наразі лідирує у місцевому чемпіонаті.

Як і в попередніх спарингах, Мірча Луческу використав можливість для максимальної ротації та випробування різних ігрових зв’язків.

З перших хвилин динамівці взяли м’яч під свій контроль, багато комбінували та володіли ініціативою. Унаслідок стрімкої атаки Циганков виходив на перспективну позицію, але його останній пас зліва у центр штрафного майданчика було заблоковано. Нейтралізував суперник і ще один навіс Віктора справа. Ледь не забили динамівці після багатоходової атаки, у завершальній стадії якої удару завдавав Бєсєдін, його було заблоковано, а добивання Родрігеса також результативним не вийшло. Ще одного разу Циганков виводив на ударну позицію Буяльського, але тому не вдалося, як слід прийняти та обробити м’яч.

Кожного разу, коли суперники намагалися організувати свої атаки, кияни вчасно застосовували пресинг, вступали у боротьбу за м’яч та перехоплювали його. Ближче до середини тайму гра перемістилася у центр поля та стала менш динамічною. Команди подовгу розігрували м’яч та не спішили нагнітати ситуацію біля чужих воріт. Уваги заслуговують удари Родрігеса метрів з 18-ти вище та Сидорчука з-за меж штрафного майданчика. Добре з флангу прострілював Миколенко, але футболісти «Шкендії» м’яч вибили подалі.

Останні хвилини перед перервою динамівці провели на чужій половині поля, але отримати вигоду із своєї переваги у вигляді забитих м’ячів так і не змогли. Мав змогу відзначитися Шапаренко зі штрафного, заробленого Бєсєдіним, але влучив у стінку.

У другому таймі знову активними були Родрігес та Бєсєдин. Перший з лінії штрафного майданчика цілив у ближній кут, але не влучив, а з ударом другого у площину воріт впорався голкіпер «Шкендії». Відповіли македонці неточним ударом Ібраїмі зі штрафного, а також Алімі з-за меж штрафного майданчика – трохи вище. Ще одного разу Бойко вдало зіграв на виході, вибивши м’яч кулаками після кутового у виконанні македонців.

У свою чергу Сидорчук завдав сильного дальнього удару – поруч зі стійкою. Не допомагали динамівцям і стандартні положення, зокрема, кутові, яких наша команда виконала достатньою. Дві нагоди вийти уперед записав на свій рахунок Буяльський: спочатку він сам пробив вище воріт метрів з 20-ти, а потім навішував на Супрягу, але тому не вдалося, як слід пробити головою. Згодом той же Супряга виходив до воріт, але не зміг переграти захисника, щоб спрямувати м’яч у сітку.

У другій половині тайму македонці на певний час перевели гру на половину поля динамівців та створили кілька загроз, але зі стандартними положеннями суперників українці впоралися. Нарешті, наші футболісти організували та провели чудову атаку, у результаті якої Андрієвський з глибини поля закинув м’яч до штрафного майданчика суперників, де його очікував Лєднєв, який у дотик майстерно переправив сферу у сітку, вивівши свою команду уперед – 1:0.

У підсумку цей м’яч став єдиним у матчі та приніс мінімальну перемогу киянам.