Євген Селезньов прокоментував скандал з порушенням режиму в «Колосі»

Футбол України 9 Лютого, 11:47 1009
Євген Селезньов прокоментував скандал з порушенням режиму в «Колосі»
Екс-гравець «Колоса» детально розповів про ситуацію, яка сталась на зборах.

«Якщо серйозно, я сам не зрозумів цієї ситуації. Вранці було тренування, я вийшов на тренування, потренувався. Нормальний стан, повністю, усі мене бачили. Але протягом довгого часу мене болів ахілл.

Цього дня я стрибав через бар'єри, відчув біль. Поговорив з лікарем, випив таблетки. Хоч лікарі говорили «дай паузу», але для мене ці збори були дуже важливі. Я дав президенту слово, що заб'ю ще 8. Я привів себе в таку форму, як ніколи.

Відбулося тренування, обід, теорія, їдемо на гру. Починається розминка, а я не можу ані рухів робити, ані по м'ячеві потрапити, мені було боляче. Підійшов до лікаря, випив 3 знеболювальних, біль не вщухає. Я ні вдарити, ні розвернутися, ні бігати не можу.

Випиваю Німесил, мене починають розтирати. Проходить деякий час, вже треба йти до роздягальні, а я розумію, що я вже не помічник команді, нічого зробити не можу.

Заходжу в роздягальню, через 5 хвилин заходить Лисицький і каже: «Ми тобі купили квиток, ти їдеш додому». Ну купили, їду, а яка причина - ніхто не розуміє. Через 3 хвилини дає коментар Бурбас, що мене відрахували за порушення спортивного режиму. А я ще знаходився в роздягальні. Тобто мене ніхто не бачив. По дорозі кажу: «Ну давайте якось розбиратися».

Мені кажуть: «В нас є припущення, що ти був неадекватний». Я кажу, що треба якось розібратись, подзвонити лікарю. Тим більше, мене бачило багато людей. Дзвонимо лікарю, лікар каже, що я перегару від нього не чув, він був цілком адекватний, в людини болів ахілл. Тобто я попросив, щоб вони розібрались.

І тут в Україні на мене починають виливати бруд, що я ніби-то пив з Вороніним і прийшов п'яним на гру.

Я не розумію як можна пити до гри, після гри трошечки можна. Я далеко не така людина, я не ангел, але я точно далеко не такий.

Я хочу розвіяти той бруд, який зараз на мене виливають. До мене доходять чутки, що хтось підійшов до Руслана Володимировича Костишина і сказав, що я неадекватний, коли мене ахілл болів і мене розтирали.

Всі збори я працював, президенту дав слово, що заб'ю 8. Я працював на тренуваннях, привів себе в божевільну форму. В нас були дуже хороші відносини з Русланом Володимировичем - він тренер, я футболіст. В мене навіть часу сваритися ні з ким не було.

Зі мною усі тренери в усіх клубах знаходили спільну мову. А зараз з мене намагаються зробити такого конченого алкоголіка. Може хтось капає в вуха Руслану Володимировичу, може комусь я невигідний в цій команді. Я не розумію кому саме, тому що в мене доволі хороші відносини з президентом, нормальні відносини з тренером.

Зараз вони хочуть, щоб я тренувався окремо від клубу, забрати від мене футбол. До мене дзвонив представник адміністрації клубу і говорить, що це їхнє припущення, що я був неадекватний.

Я казав, давайте поїдемо, здамо кров. Вони спочатку казали, що я був п'яний. Я кажу, давайте здамо аналізи, а вони кажуть, що їм це не потрібно. Як це не потрібно? Мені ж треба відбілити своє ім'я, на мене вилився бруд, дуже великий бруд. Вони кажуть, що це не вони виливали цей бруд.

Так, за 3 дні до гри ми зібрались з Вороніним та іншими відомими футболістами. Але ми сиділи культурно. Просто з мене зараз зробили таку людину, негативну. І я не розумію, ніхто не дає спростувань, де ці докази?

Зараз клуб хоче розірвати зі мною контракт. На основі чого, я не розумію? Клуб за мене не заступився, доказів нема, але виходить, що я алкоголік, що я п'яний вийшов на гру.

Дзвонить мені один із керівників клубу і каже: «Привіт Вороніну, а тобі - до побачення. Наше припущення, що ти був п'яний». Потім дзвонить через хвилину і каже: «Ти неадекватний. Ми хочемо розірвати з тобою контракт».

Я прийму будь-який доказ, просто в чому я винен? В тому, що я не вийшов на гру, бо в мене болів ахілл? Лікар це знає.»