Мирон Маркевич: «Рік-два так ще пограти і незрозуміло, що може бути»

Динамо Київ 13 Лютого, 10:04 1237
Мирон Маркевич: «Рік-два так ще пограти і незрозуміло, що може бути»
Голова Комітету національних команд УАФ Мирон Маркевич в інтерв'ю 1927.kiev.ua поділився думками з приводу рекордно раннього повернення УПЛ.

— Як ставитеся до відновлення УПЛ за на стільки складних погодних умов?

— Враховуючи погодні умови - ставлюся негативно до такого раннього відновлення чемпіонату. Морози високі. Головне, щоб футболісти не дістали травму. Приїхати з турецьких зелених полів у холод і мороз... Як тренер, я знаю, що це таке. В мене була така ситуація. Потім в єврокубках вилетіли з тріском від леверкузенського «Байєра», тому більше я так не експериментував.

Зараз прогнози погоди є на тиждень і місяць вперед. Потрібно було це моніторити. З іншого боку, єврокубки вже дуже близько і потрібно починати. Ми завжди розпочинали в лютому з єврокубків і я такого не пам'ятаю - Бог милував. Можливо, потрібно було піти на те, щоб перенести ці матчі. Розумію УПЛ, хочуть швидше закінчити, є інтереси збірної... Головне, щоб обійшлося без травм. Такий сніг і мороз - грати буде дуже важко. Хіба що поля зможуть добре підготувати і це якось покращить ситуацію.

— «Динамо» пройшло збори і отримало хвилю критики за гру та результати. Як оціните підготовку «біло-синіх»?

— Ніколи не звертав увагу на результати матчів на зборах. Програвали і третій чи п'яті лізі Бундесліги, австрійцям програвали. Кожен на зборах вирішує свої питання - це зовсім інша гра. Якщо сильно команда виглядає на зборах - чекай лиха. Тому тут потрібно спокійно віднестися вболівальникам і оцінити стан команди по першим матчам після паузи.

— Кого очікуєте основним форвардом у киян?

— Важко сказати. Думаю, «Динамо» буде грати за рахунок середини поля.

— Є інформація, що Шабанов і Русин можуть перейти в «Легію». Чи варто киянам їх відпускати зараз?

— Хлопці хочуть грати - для чого сидіти на лавці? Вони ще молоді і можуть там себе проявити. Потрібно їхати десь і грати.

— Який результат матчу спрогнозуєте?

— Все залежить від стану поля. Обидві команди приїхали із ідеальних умов, а що може бути тут - ніхто не знає.

— Як довго залишатиметься інтрига в боротьбі за чемпіонство?

— Хотілося б, щоб це було до останніх турів. «Шахтар» давно не відчував такого супротиву. Для вболівальників УПЛ стало відчутно цікавішою. З третього по 14 місце всі більш-менш рівні, а трійка продовжує тримати напругу.

Можливо, вже і вболівальників пустять на трибуни. Скільки так може продовжуватися? Якщо прийде хоча б 5 тисяч - буде добре. Розсадити всіх по чаші стадіону, щоб не було скупчення.

Рік-два так ще пограти і незрозуміло, що може бути.

Мирона Маркевич