​Стартуємо з перемоги. «Динамо» розбирається з «Олімпіком»

Динамо Київ 13 Лютого, 19:01 477
​Стартуємо з перемоги. «Динамо» розбирається з «Олімпіком» | 19-27
В матчі 14-го туру УПЛ київське «Динамо» приймало «Олімпік» після зимової паузи.

Кияни взяли м’яч під свій контроль з перших хвилини. Боротьба точилась переважно на половині олімпійців. Кияни організували кілька атак, заробили штрафний, але стовідстоткових моментів не створили. Олімпік же зміг реалізувати свій перший небезпечний випад - ніким не прикритий Альваренга після пасу Нкенга пробив під Бущаном. 1:0

Кияни могли швидко відігратися - Буяльський в одній із атак замикав ближній кут, але пробив вище воріт.

Героєм першого тайму для киян став Бєсєдін. Артем заробив штрафний, котрий пробив Циганков - Бєсєдін на добиванні головою відправив м’яч у сітку. 1:1

Після забитого гола кияни продовжували володіти ініціативою. В одному із моментів кіпер олімпійців помилився із передачею і Циганков міг нею скористатися, проте Чекотун виправився і перевів гру на кутовий.

Бєсєдін забив другий гол з подачі Де Пени на 42-ій хвилині, але арбітр зафіксував офсайд - на перерву команди пішли за нічийного рахунку.

З перших хвилин кияни добряче притисли гостей до їхніх воріт і вони почали грати на відбій. Прекрасний момент мав Караваєв, який класно відкрився, увірвавшись в карний майданчик Олімпіка, але пробив повз ворота. За ним схожі дії зробив Циганков - м’яч розминувся з дальньою штангою.

Олімпійці організували “вилазку” на 56-ій хвилині - Альваренга прострілив у воротарський і Бущан зумів забрати до рук м’яча.

Динамо продовжувало пресувати. Бєсєдін викладався повністю, дограючи кожен момент. В одному із епізодів ледь не змусив помилитися кіпера Олімпіка - удар прийшовся в Бєсєдіна, кутовий не заробив, але показав, чому є “батьком українського пресингу”.

Кияни мали повну перевагу і створювали момент за моментом, але забити не вдавалося - двічі пробивав головою Попов - вище воріт, Де Пена - теж головою, Сидорчук - удар прийшовся над верхнім дальнім кутом воріт.

На 76-ій хвилині Нкенг отримав другу жовту. Хвилиною потому кияни забили. Циганков обігрався із Буяльським і Віталій розстріляв ворота Олімпіка. 2:1

Кияни не зупинялися і забили третій. Після перегляду ВАР на 90-ій хвилині вилучили Лебеденка - його фол на Циганкові був фолом останньої надії. Віктор пробив зі штрафного в стійку і на добиванні прекрасно справився Бєсєдін. 3:1

Цей гол став крапкою у матчі, забезпечивши киянам переконливу перемогу.

Наступну гру кияни проведуть із Брюгге 18 лютого.

Динамо - Олімпік: 3:1

Голи: Альваренга - 19, Бєсєдін - 30, 90+1 — Альваренга - 19.

Попередження: Нкенг - 8, Бєсєдін - 12, Де Пена - 45+1, — Нкенг - 8, Драме, 15, Хамелюк 45+1, Нкенг - 76, Бабенко - 90+3

Вилучення: Нкенг - 77, Лебеденко - 84.

Стартовий склад «Динамо» на гру проти «Олімпіка»: Бущан - Кенджора, Попов, Миколенко, Караваєв - Сидорчук (К), Шапаренко (Андрієвський, 90+1), Буяльський (Лєднєв - 90+1), Циганков, Де Пена (Жерсон, 75) - Бєсєдін.

Резерв на сьогодні: Бойко, Шабанов, Лєднєв, Андрієвський, Родрігес, Сідклей, Сирота, Супряга, Дуелунд.

«Олімпік»: Чекотун – Пасіч (Таллес - 83), Драме, Снурніцин, Лебеденко – Бабенко – Альваренга, Політило (к), Хамелюк (Завійський, 63) Романовський (Чогадзе - 76) – Нкенг