Післяматчева прес-конференція Мірчі Луческу

Динамо Київ 13 Лютого, 20:22 2509
Післяматчева прес-конференція Мірчі Луческу
Наставник київського «Динамо» Мірча Луческу провів прес-конференцію після перемоги над донецьким «Олімпіком» (3:1) у матчі 14-го туру Favbet Ліги.

- Як погодні умови вплинули на гру? Чи було важко грати на такому полі?

- Найкраща погода для футболу (усміхається). Минулого року в цей період була нормальна погода, напевно, вирішили, що і цього року буде так само. Але, на жаль, з погодою не пощастило. У червні буде чемпіонат Європи, і ми розуміємо, що потрібно добре до нього підготуватися. Інших дат для проведення чемпіонату немає. Потрібно мобілізуватися всім разом і підготувати поля якнайкраще, щоб дозволити футболістам показати футбол і уникнути травм.

- Як би ви оцінили підготовку команди на зборах? Що вас турбує і чим ви задоволені?

- Головним чином мене цікавили чотири компоненти. У перших іграх було важливо подивитися, у якому фізичному стані перебуває команда і чи правильно йде робота. Другий аспект - організація гри з точки зору тактики. Це стосується всієї команди. Я проводив ротацію та завжди міняв гравців. У передостанній стадії тренувального процесу та ігор мене цікавило ставлення футболістів до справи, їхній професіоналізм і рівень інтенсивності в останніх матчах. А четвертий компонент - мотивація. Заключна гра з БАТЕ була вже майже офіційним матчем, останньою перевіркою перед поновленням чемпіонату.

- У відсутнього сьогодні Забарного травма чи його вирішили поберегти перед матчем із «Брюгге»?

- Сподіваюся в понеділок побачити його на тренуваннях. В останні дні Забарний займався індивідуально в залі. У нього сильний забій коліна, у зв'язку з яким з'явилися проблеми. Лікар пообіцяв, що в понеділок Забарний буде займатися в загальній групі.