«Чекав на це дуже довго» - Бєсєдін скромно оцінив свій дубль за «Динамо» після річної перерви

Динамо Київ 13 Лютого, 21:21 1167
«Чекав на це дуже довго» - Бєсєдін скромно оцінив свій дубль за «Динамо» після річної перерви
Форвард «Динамо» Артем Бєсєдін поділився враженнями від тріумфального повернення до складу киян в офіційних зустрічах.

- Я чекав на цей момент дуже довго і дуже довго готувався до цього матчу, тому добре, що перемогли. Хочу привітати всіх вболівальників з перемогою. Добре, що команда показала характер, всі хлопці виклалися і ми заробили 3 очки. З хорошим настроєм йдемо далі!

- Перший матч після тривалої дискваліфікації можна порівняти з дебютом на професійному рівні?

- Ні, не можна. Це відчуття треба було просто згадати і багато працювати (на зборах, чи в той час, коли я ще не міг тренуватися з командою), щоби підійти до цього матчу в оптимальних кондиціях. Ми дуже добре підготувалися.

- Чи відчуваєш, що чогось ще не вистачає?

- Звичайно. Але це більше в плані ігрового часу, тому чим більше його буде, тим швидше повернеться все решта. У фізичному плані ми дуже добре попрацювали і я дуже добре почуваюся. А в решті буду додавати через тренування і роботу.

- Що скажеш про поле у цьому матчі?

- Дуже складно. Ми перші хвилини підлаштовувалися, але добре, що після пропущеного м’яча зорієнтувалися, зрівняли і забили. А в другому таймі довели матч до логічного завершення.

Додамо, що нападник «Динамо» відзначився першими забитими м’ячами з грудня 2019 року, коли постраждав від форварда той же «Олімпік» (і в тому поєдинку Бєсєдін відзначився дублем).