З поверненням, Артеме! Бєсєдін забив вперше за 13 місяців

Динамо Київ 13 Лютого, 22:05 592
З поверненням, Артеме! Бєсєдін забив вперше за 13 місяців
Форвард «Динамо» Артем Бєсєдін пережив нелегкий період - більше року без великого футболу!

Динамівець не зневірився, працював над собою весь термін дискваліфікації і виявився повністю готовим до повернення у гру.

У матчі проти «Олімпіка» дубль Бєсєдіна став величезним внеском у перемогу киян і справжньою винагородою за завзятість і силу волі для самого гравця.

Це був 4-й дубль Артема за «Динамо» в чемпіонатах України, причому другий у ворота «Олімпіка» (також по два голи в матчі він забивав у ворота «Колоса» і «Вереса»).

Тепер на рахунку Бєсєдіна 27 голів за «біло-синіх» в УПЛ, і за цим показником він обігнав Дениса Гармаша (25 м'ячів), Дьємерсі Мбокані (25) та Олександра Хацкевича (26). У списку найкращих бомбардирів «Динамо» в УПЛ Артем перемістився на 18-е місце, а серед нинішніх гравців команди - на друге.

Найближчі орієнтири форварда - показники Флоріна Черната, Клебера, Ісмаеля Бангура (усі по 28 влучних ударів), а також Гіоане (32), Шкапенка (33), Кравця (33) та Ідейє (34).

Що стосується елітної десятки, яку відкриває Діого Рінкон (47), то тут усе буде залежати виключно від самого Артема. Ми щиро бажаємо Бєсєдіну забратися якомога вище в історичному списку бомбардирів «Динамо».