Віталій Буяльський: «У другому таймі поле замерзло й ніби по льоду бігали»

Динамо Київ 13 Лютого, 22:15 882
Віталій Буяльський: «У другому таймі поле замерзло й ніби по льоду бігали» Фото: ФК Динамо
Автор другого гола у ворота «Олімпіка» (3:1) Віталій Буяльський поділився враженнями від першої офіційної гри у 2021 році.

- Які враження від матчу? Як оціниш стан газону?

- У першому таймі поле ще було більш-менш хорошої якості, але після перерви замерзло – і ніби по льоду бігали. Тому важко було грати у красивий футбол, але для нас найголовніше – результат.

- Ви розуміли, що поле буде замерзати. Можливо, у зв’язку з цим була установка забити якомога швидше?

- Ми не думали, що буде так швидко замерзати. Тренувалися на базі, і там так не замерзало. Утім, варто зважати, що не було такого морозу, як сьогодні. Тому ми старалися грати до кінця, незалежно від результату.

- Під час тренувань екіпірувалися тепліше, ніж сьогодні?

- Та ні, усі одягалися по своїх відчуттях. Але на тренуваннях не відчувався холод, оскільки ти виходиш на поле вже розігрітим і немає пауз – ти постійно в русі.

- Пропущений м’яч як вплинув на вашу гру?

- В принципі, нічого не змінилося. Психологічно дещо надломив нас, але добре, що швидко адаптувалися і зрівняли рахунок.

- Бєсєдін забив фактично два голи-близнюки. Це награвалося на тренуваннях? На зборах йому не вдавалося так забивати…

- Та ні, не награвали. Просто він обирав правильно позицію – молодець.

- У тебе також у першому таймі був хороший момент, щоб забити…

- Це моя провина. Караваєв добре прострілив, і потрібно було бити низом, як казав головний тренер. Я вдарив вище, щоб напевно, – а вийшло вище за все.

- Ти забив м’яч фактично у класичному для себе стилі…

- Я взагалі хотів вивести Вітю на ударну позицію, але його заблокували, й м’яч прилетів зручно мені на ногу. Вдалося влучити у ближній кут.

- Зрозуміло, що товариські матчі – це зовсім інший рівень. Після першої офіційної гри як почуваєтеся?

- В принципі, добре почуваємося, але на такому полі не завжди все вдається. Більше доводиться грати через довгі передачі – це не той стиль, який звичний для нас.

- Із «Брюгге» буде інший стиль?

- Судячи з погоди, то легше не буде, оскільки прогнозують ще більші морози. Але ми робитимемо все можливе заради перемоги.