«Динамо» – «Брюгге»: прогноз і ставка Ігоря Бурбаса

Динамо Київ 18 Лютого, 15:07 221
«Динамо» – «Брюгге»: прогноз і ставка Ігоря Бурбаса
​Відомий український журналіст-інсайдер Ігор Бурбас склав прогноз на матч Ліги Європи «Динамо» – «Брюгге».

У «Динамо» усі передумови для того, аби на стадії 1/16-ої Ліги Європи забезпечити собі результат вже у першому матчі з «Брюгге». Суперник не те слово знекровленим прибув до Києва. Коронавірус скосив увесь тренерський штаб. І для футболістів дивним виглядатиме ситуація, за якої ними керуватиме стороння людина. Адже наставник молодіжки «Брюгге» – це далеко не частина першої команди.

Чи вистачить у Де Міля знань, аби не програти тактично – питання. Чи достатньо харизми завести новий для себе колектив мотиваційно – ще глобальніше питання. Куди більше поглиблюють проблеми бельгійців втрати у захисті, до того ж у центрі поля не буде мотору команди, яким є Ванакен.

Усе це, звісно, десь вирівнює шанси команд на прохід далі. Адже неодмінним фаворитом у протистоянні є чемпіон Бельгії. «Динамівці» ще на шляху до оптимальної форми. І свої найкращі якості покажуть не раніше березня. Тому зараз їм варто зробити ставку на дисциплінованість і організованість.

Слабкі місця в опонента – оголені і ніби на долоні. Далі вже справа за Луческу і його штабом. Сам особисто я бачу українську команду в 1/8-ій. На це, власне, моя ставка.

«Динамо» - «Брюгге». Прохід «Динамо» - к.2.30