Динамо Київ 21 Лютого, 15:44 552
U19. «Динамо» знищило «Десну», забивши 10 м'ячів: пента-трик на рахунку Кирила Попова | 19-27 Фото: fcdynamo.kiev.ua
​У манежі навчально-тренувальної бази “Динамо” у Віті-Литовській відбувся поєдинок юнацьких команд “Десни” та “Динамо” в рамках 15-го туру чемпіонату U19.

Учорашній матч команд U21 завершився перемогою динамівців із рахунком 9:0, і сьогодні підопічні Ігоря Костюка не просто підтримали результативний заділ своїх одноклубників, а й перевершили його.

Вже в дебюті матчу гольовий момент мав Ілля Скрипник, який намагався завдати удару з розвороту, однак влучив у стійку. При цьому “Десна”, не дивлячись на статус аутсайдера (команда з Чернігова йде на передостанньому місці в юнацькій першості), не відсиджувалася в обороні та здивувала продемонстрованим супротивом. Однак дії чернігівців у завершальній стадії атак не виглядали загрозливо, і кілька ударів, яких завдали номінальні господарі, стали легкою здобиччю для Дениса Ігнатенка.

У свою чергу, настирна гра динамівців у нападі призвела до заробленого пенальті - Кирило Попов не за правилами був зупинений двома захисниками. Голкіпер “Десни” Сидоренко вгадав напрямок пострілу форварда “Динамо” з 11-метрової позначки, однак, дотягнувшись до м’яча, переправив його в сітку. 1:0 - початок розгрому було покладено.

Після забитого підопічними Ігоря Костюка голу активність “Десни”, яка спостерігалася на початку гри, згасла, у той час як динамівці почувалися на полі все впевненіше. Після помилки захисника “Десни” Запеки Антон Царенко відібрав у суперника м’яч і здійснив передачу в центр штрафного, куди набігав Кирило Попов, який пробив у дотик і оформив дубль.

Невдовзі поперечина завадила Віктору Блізніченку, який завдавав удару головою, збільшити рахунок на користь “Динамо”. Лише дві хвилини знадобилося сьогоднішньому капітану киян, щоб довести розпочате до кінця: Блізніченко поставив гольову крапку, завершивши атаку “Динамо” після прострілу Навіна Малиша з правого флангу.

До перерви динамівці відзначилися у воротах “Десни” ще тричі, довівши рахунок до 6:0: результативними стали два кутові, після яких забили Ілля Скрипник і Максим Дячук, а Кирило Попов оформив хет-трик, знову пробивши Сидоренка.

Початок другого тайму теж залишився за “Десною”, однак ігрова перевага та націленість чернігівців на ворота “Динамо” знову тривали до першого пропущеного голу. На 61-й хвилині 7-й м’яч “біло-синіх” забив Кирило Попов, скориставшись прострілом Навіна Малиша з правого флангу. А через кілька хвилин, завершивши стрімку атаку “Динамо”, свій дубль зробив уже Ілля Скрипник, якому асистував Антон Царенко.

Події на полі демонстрували, що динамівці не збираються зупинятися на досягнутому - нестримним був і Кирило Попов, котрий на 69-й хвилині записав до персонального заліку пента-трик і пішов у відрив від свого товариша по команді Владислава Ваната у гонці бомбардирів чемпіонату U19.

До фінального свистка динамівці щільно облаштувалися біля воріт “Десни” та, хоч Малиш і Велетень втратили свої перспективні шанси, все ж довели рахунок до двозначного, встановивши рекорд сезону в юнацькій першості. Автором 10-го голу став Дмитро Мельниченко, який скористався невдалим виносом м’яча гравцем чернігівців після кутового.

Три зароблені сьогодні очки дозволяють “Динамо” зберігати перевагу в турнірній таблиці над “Шахтарем”, який набрав на один бал менше. При цьому “біло-сині” зі значним відривом є найрезультативнішою командою першості, забивши 49 м’ячів при 10-ти пропущених.

Чемпіонат U19. 15-й тур

21.02.2021. НТБ “Динамо”, Віта-Литовська

“Десна” U19 - “Динамо” U19 - 0:10 (0:6)

“Десна” U19: Сидоренко, Запека, Баклан, Пискун, Скачок (Фетисов, 87), Панько (Посмашний, 64), Рутян (Гавриленко, 69), Макаренко, Харченко (Шейко, 55), Писанка (Безгубченко, 64), Школьний (к).

“Динамо” U19: Ігнатенко, Малиш, Дячук, Філатов (Західний, 46), Бенедюк (Танчак, 63), Тлумак, Царенко, Скрипник (Мельниченко, 66), Ісадченко (Велетень, 46), Блізніченко (к) (Вуанту, 72), Попов.

Голи: Попов (16, пен., 28, 36, 61, 69), Блізніченко (32), Скрипник (35, 65), Дячук (41), Мельниченко (86).

Попереджений: Ісадченко (21).