Збережене лідерство. Як виглядає турнірна таблиця після 15-го туру УПЛ

Динамо Київ 21 Лютого, 21:48 5890
Збережене лідерство. Як виглядає турнірна таблиця після 15-го туру УПЛ | 19-27 Фото: fc_dynamo_kyiv
«Динамо» втратило два очки, але залишається лідером.

Олександрія розбила Минай

Городяни важко вкочувались у матч, але Минай завдяки помилкам в обороні допоміг сам. Дві перемоги у двох матчах у Олександрії та дві поразки у двох матчах у минайців на старті 2021-го.

Олександрія - Минай 3:0

Голи: Лучкевич 40, Бондаренко 51, Вантух 57

***

Шахаб приносить Зорі перемогу над Маріуполем

Іранський форвард забиває за луганську команду дебютний гол, який приносить перемогу. Для Маріуполя це четверта поразка поспіль в УПЛ, Зоря не програє в чемпіонаті вже 12 зустрічей!

Маріуполь - Зоря 0:1

Гол: Шахаб Захеді 34

***

Колос здолав Львів

Класична перемога на класі більш сильної команди над одним з аутсайдерів УПЛ. Ковалівці підтягуються до єврокубкової зони, а львів'яни у двох балах від останнього рядка.

Львів - Колос 0:2

Голи: Оріховський 33, Оріховський 74 (пен.)

Нереалізований пенальті: Ренан 90+5

***

Інгулець та Ворскла не виявили сильнішого

Недільну програму 15-го туру УПЛ відкривав матч між Інгульцем та Ворсклою. Номінальні господарі (матч відбувався в Полтаві) відкрили рахунок завдяки реалізованому Бартуловічем пенальті. Але одразу після перерви Ворскла зусиллями Степанюка відігралась. На 62-й хвилині Інгулець вдруге вийшов вперед – красивий гол забив Сітчінава, але полтавці знову проявили характер і відігрались. Цього разу вже підопічні Максимова забили з пенальті – шостий гол в чемпіонаті записав до свого рахунку Кулач.

2:2 – Ворскла продовжила серію без перемог до чотирьох матчів поспіль. Полтавці ділять 5-7 місце з Колосом та Олександрією. Інгулець натомість піднявся на десяту сходинку.

Інгулець – Ворскла 2:2

Голи: Бартуловіч 22 пен., Сітчінава 62 – Степанюк 49, Кулач 75 пен.

***
Шахтар - Рух 2:0

Голи: Тете 9, Майкон де Андраде 60 (пен.)

***

Динамо та Десна у вогняному матчі розписали нічию

Київ по ходу другого тайму поступався і пішов від поразки лише у доданий арбітром час.

Десна - Динамо 1:1

Голи: Будківський 53 - Циганков 90+2 (пен.)

Динамо повертає собі лідерство, випереджаючи Шахтар на якийсь 1 бал. Десна набирає 24 очки та відпускає Зорю на 3 місце.

Матч «Олімпік» - «Дніпро-1» перенесений на завтра.