«Десна» – «Динамо» – 1:1. Огляд матчу

Динамо Київ 21 Лютого, 22:38 606
«Десна» – «Динамо» – 1:1. Огляд матчу | 19-27 Фото: ФК Динамо
У рамках 15-го туру Favbet Ліги київське «Динамо» зустрічалося з чернігівською «Десною».

Перемога Шахтаря у матчі з Рухом не залишала виходу Динамо у поєдинку з Десною. Киянам ні в якому разі не можна було поступатися, щоби вберегти своє перше місце.

Проте в першій половині номінальні гості бодай на гол не награли. Обидві команди створили по одному небезпечному моменту. У чернігівців мав забивати Тотовицький, коли після провалу Сидорчука і навісу від Калитвинцева капітан Десни опинився сам перед воротами Бущана, але головою пробити не зумів.

Динамо могло забити після стандарту. Циганков подав на Кенджору, удар поляка Паст потягнув, а добивання Забарного вже у порожні ворота нейтралізував захисник.

Другий тайм розпочався із марнотратства киян і гола Десни. Родрігес після скидки Буяльського не переграв Паста! А Будківський після подачі від Калитвинцева ще раз передав вітання захисникам команди Луческу, які проґавили нападника господарів – 1:0!

Динамо пішло в атаку і збільшило тиск, який не витримав Денис Безбородько. Після виходу на поле ексгравець Олександрії зіграв пограв лише 5 хвилин. Гравець чернігівців заслужено отримав дві жовті картки і пішов з поля.

На останній хвилині основного часу Гітченко рукою зупинив політ м’яча, який прокидав на хід Буяльський – пенальті. Циганков одинадцятиметровий холоднокровно реалізував – 1:1.

Могли підопічні Луческу вирвати перемогу, але той же Гітченко виправився і в останній момент вибив м’яча, який летів просто до Супряги в метрі від воріт Десни.

Фінальний свисток зафіксував другу нічию між Динамо та Десною у цьому сезоні УПЛ.