Томаш Кенджора: «Теодорчик побажав удачі в матчі з «Брюгге»

Динамо Київ 24 Лютого, 21:24 741
Томаш Кенджора: «Теодорчик побажав удачі в матчі з «Брюгге»
Захисник «Динамо» Томаш Кенджора взяв участь у передматчевій прес-конференції напередодні поєдинку з бельгійським «Брюгге» в 1/16 фіналу Ліги Європи.

- Томаш, ви сьогодні спілкувалися з Лукашем Теодорчиком, який зараз грає в Бельгії. Можливо, він розповів якісь секрети про «Брюгге»?

- Так, я сьогодні бачився з Лукашем, який зараз виступає за «Шарлеруа», а раніше грав за «Андерлехт». Поговорили з ним, і він побажав удачі в матчі та проходу в наступний раунд. А про «Брюгге» Лукаш не міг розповісти нічого нового, адже ми добре вивчили суперників завдяки детальному розбору від містера Луческу. Так що готуємося до завтрашньої гри.

- Для вас участь у регламентних прес-конференціях - це честь чи обов'язок?

- Я - професійний футболіст, і наша робота в тому числі включає в себе спілкування з журналістами та відповіді на ваші питання.

- Деякі динамівці після матчу з «Десною» скаржилися на газон, на якому грали команди. Чи готові ви показувати максимум у Брюгге, де поле «Яна Брейдела» знаходиться в кращому стані?

- Ми повинні демонструвати хорошу гру та намагатися вигравати на будь-якому газоні. Дійсно, на стадіоні «Брюгге» дуже хороше поле, набагато краще, ніж було в матчі проти «Десни». Ніяких питань немає, потрібно виходити та грати.