Буяльський: «Ми нервували, але знали, що буде один момент попереду»

Динамо Київ 26 Лютого, 00:53 480
Буяльський: «Ми нервували, але знали, що буде один момент попереду» | 19-27
Півзахисник «Динамо» Віталій Буяльський прокоментував успіх своєї команди в матчі з «Брюгге» (1:0) на стадії 1/16 фіналу Ліги Європи. Нагадаємо, підсумок двоматчевого протистояння - 2:1 на користь українського клубу.
Було важко, тому що поле трохи інше, ноги швидко підсаджувалися. Провели вчора одне тренування, тому не звикли до нього. Ми знали, що у нас буде один момент попереду і нам треба буде його використовувати. Це те, про що говорив головний тренер на теоріях. У першому таймі більше думали про оборону, щоб не пропустити гол. Вже у другому таймі грали більш розкуто попереду.

Всередині ми десь нервували, але головне, щоб це не позначалося на грі. Родрігес дав за спину, центральний захисник Брюгге думав, що я буду бігти на дальню, а я побіг на ближню і випередив його, - сказав Буяльський.