«Десна» розгромила «Інгулець» у першому матчі 16-го туру УПЛ

Футбол України 26 Лютого, 21:56 395
«Десна» розгромила «Інгулець» у першому матчі 16-го туру УПЛ
Початок 16-го туру без сенсацій.

Юхим Конопля і Владислав Огіря, які повернулися після дискваліфікації, отримали своє місце в старті. А ось з того, що було частково несподіваним - поява на полі з перших хвилин Богдана Білошевського. Також через невелике ушкодження не опинилося в заявці Владислава Калитвинцева, що дало перепустку в основу Єгору Картушову.

Втім, у «Інгульця» також були сюрпризи, до яких зарахую позицію воротаря (Володимир Кринська) і лівого захисника (Олег Синьогуб). У всьому іншому складу гостей читався, а пара центральних захисників Ковальов - Павлов й зовсім була безальтернативною за відсутності травмованого Андрія Семенка і дискваліфікованого Олександра Кучеренка.

У першому таймі візуально відчувалася перевага господарів, хоч в плані статистики володіння м'ячем воно і не відображалося. Втім, під завісу тайму навіть в цьому компоненті «Десна» ініціативу перехопила, так що забитий м'яч був цілком логічним. Причому вийшов він на диво красивим. Андрій Тотовицький прийняв не найзручнішу передачу Мостового шведою і тим самим дотиком прокинув м'яча повз Бартуловича. Наступним опонентом був Шишка, якого хавбеку «Десни» також вдалося розхитати зовні невимушено. Ну а завершальним акордом атаки став прицільний удар в дальню «дев'ятку»!

Тотовицький «запалював» і після перерви, напружуючи оборону суперника ледь не самотужки. Ще однією атакуючої опцією «Десни» залишалися навіси на Будківського, але й цього з лишком вистачало для того, щоб бути небезпечніше «Інгульця» в рази. Плохотнюк на полі розчинився і вихід Мкомоли замість нього просився ще в дебюті тайму. Правда Лавриненко не встиг внести корективи до складу, після подачі з кутового Гітченко вдало підставив стегно, від якого м'яч влетів у сітку. Кринський на виході міг зіграти і більш впевнено...

Не виручив воротар «Інгульця» і в епізоді, коли його розстрілював Єрмаков в кінцівці. Але в цьому голі провину Кринський може впевнено ділити із захисниками, які проспали опонента у власному воротарському.

Невиразні спроби гостей змінити ситуацію хоч трохи на власну користь в кінцівці не увінчалися успіхом. Все ж те, що наша ставка на відсутність голів команди Лавриненка зіграє, була очевидною. «Десна» ж, завдяки цій перемозі повернулася на третє місце, як мінімум до неділі, коли «Зоря» зіграє з «Шахтарем».

Десна - Інгулець 3:0 (1:0)

Голи: Тотовицький (35), Гітченко (57), Єрмаков (83)

Десна: Паст, Конопля, Гітченко, Тамм, Мостовий (Сухоцький 90), Огіря (Дем'яненко 90+2), Білошевський (Єрмаков 70), Тотовицький (Чепурненко 90), Картушов, Гуцуляк, Будківський (Діма 90).

Інгулець: Кринський, Балан, Ковальов, Павлов, Синьогуб, Запорожець, Шишка, Бартулович (Мкомола 79), Козак (Коваленко 79), Щедрий (Білоцерківець 86), Плохотнюк.