Олег Федорчук: «Меня еще больше удивляет игнорирование Буяльского Андреем Шевченко»

Динамо Київ 27 Лютого, 14:37 223
Олег Федорчук: «Меня еще больше удивляет игнорирование Буяльского Андреем Шевченко»
Известный тренер и эксперт Олег Федорчук оценил выступления киевского «Динамо» и «Шахтера» в 1/16 финала Лиги Европы, а также прокомментировал результаты жеребьевки стадии 1/8 финала.
Матчі Ліги Європи показали, що необхідного класу в наших команд немає. Лише повна мобілізація дозволяє нам проходити суперників. У першу чергу, це стосується «Шахтаря». «Маккабі» створив щонайменше три стовідсоткові нагоди, коли лише диво й голкіпер дозволили гірникам уберегти свої ворота. «Шахтар» дозволив собі вийти розконцентрованим і ледь не програв.

Киянам пощастило. Хоч молодь «Брюгге» зіграла проти «Динамо» гідно, але цього разу коронавірус нам допоміг.

Відзначу Буяльського. Коли не клеїться гра в Циганкова, то саме Віталій бере ініціативу на себе. Він був одним із найпомітніших у складі «Динамо». Тому мене ще більше дивує його ігнорування Андрієм Шевченком. Очевидно, можна говорити про якийсь особистісний конфлікт або несприйняття гравця. Шкода, бо Віталій один із небагатьох у нашому футболі, хто вміє на полі приймати правильні рішення.

З жеребкуванням обом командам не пощастило. У гіршому становищі кияни. «Вільяреал» у чемпіонаті Іспанії відстає від «Севільї», яка йде четвертою і потрапляє до Ліги чемпіонів 2021/22, на 11 балів. Тобто він усі сили зосередить на виграші Ліги Європи, щоби через неї пробитися до ЛЧ.

Не сказав би, що жереб для «Шахтаря» був набагато кращим. Звісно, «Рома» боротиметься, щоб потрапити у четвірку найкращих в Італії й має всі шанси для цього. Тобто чемпіонат для них - пріоритет. З іншого боку, Паулу Фонсека добре знає можливості ледь не всіх гравців «Шахтаря» й це може бути проблемою.