Мірча Луческу: «Ми провели перший тайм, граючи дуже розслаблено та повільно»

Динамо Київ 7 Березня, 17:35 151
Мірча Луческу: «Ми провели перший тайм, граючи дуже розслаблено та повільно»
Головний тренер київського «Динамо» Мірча Луческу прокоментував для клубного Youtube-каналу перемогу над «Минаєм» (3:0) у 17-му турі Favbet Ліги.

- Ми провели перший тайм, граючи дуже розслаблено та повільно. Але при цьому створили пару моментів для взяття воріт. Суперник вперше перейшов середину поля лише після 40-ї хвилини. «Минай» добре перекривав коридори, суперники страхували один одного та не давали нам розвернутися, не залишаючи вільних зон.

У другому таймі у нас ніхто не брав на себе персональну ініціативу. Ми забили швидкий м'яч - це і потрібно було зробити, щоб суперник вийшов із оборони та звільнив для нас зони. Після цього ми почали краще грати та могли закінчити матч із ще більшим рахунком.

- У другому таймі ви дали шанс гравцям ротації. Чи можна виділити когось із хлопців, які вийшли на заміну?

- Вони всі гравці основного складу, і я не можу когось виділяти. Хлопці, які вийшли на заміну, виконали те, що і повинні робити професійні футболісти. Не потрібно забувати, що у нас через чотири дні вже гра Ліги Європи. Важливо, щоб усі виконавці, які виходять в основі або на заміну, виконували те, що я прошу від гравців, і робили свою роботу добре.