На «Площі зірок» у Києві відкрили іменну зірку Анатолія Дем'яненка

Динамо Київ 10 Березня, 20:06 717
На «Площі зірок» у Києві відкрили іменну зірку Анатолія Дем'яненка
У середу, 10 березня «Площа зірок» у Києві, на гранітних плитах якої увічнені імена видатних особистостей української культури, мистецтва і спорту, поповнилася зіркою легенди вітчизняного футболу, тренера, заслуженого майстра спорту СРСР, учасника трьох чемпіонатів світу, а нині — першого віце-президента Української асоціації футболу Анатолія Демяненка.

Між іншим, під час церемонії Анатолій Васильович звернув увагу присутніх, що він попросив організаторів заходу написати прізвище на зірці, присвяченій йому, саме так, як вказано в його паспорті, — Демяненко (без апострофа).

Окрім Анатолія Демяненка, під час церемонії на «Площі зірок» також навічно закарбували імена чотириразової чемпіонки та бронзової призерки Параолімпійських ігор 2016 року з плавання Єлизавети Мерешко та чотириразової олімпійської чемпіонки з гімнастики Людмили Турищевої.

«Це велика честь для мене — відкрити власну зірку в компанії зірок таких видатних футболістів, як Олег Блохін, Андрій Шевченко, Ігор Бєланов, Леонід Буряк, та нашого футбольного батька й вихователя — Валерія Лобановського. Дякую організаторам за чудовий проєкт! Усе-таки молодь повинна пам'ятати ветеранів і легенд, адже без минулого не буває майбутнього. Сподіваюся, «Площа зірок» щороку поповнюватиметься новими зірками відомих українців!» — подякував публіці Демяненко, отримавши також від організаторів дублікат зірки на згадку. Цей приз Анатолій Васильович пообіцяв доєднати до багатої домашньої колекції футбольних нагород.