Олег Протасов: «Неприпустимо, коли президент клубу з погрозами вривається в суддівську»

Футбол України 11 Березня, 14:37 87
Олег Протасов: «Неприпустимо, коли президент клубу з погрозами вривається в суддівську»
Перший віце-президент УАФ Олег Протасов також висловив учасникам засідання Комітету професіонального футболу УАФ свою думку щодо ситуації з арбітражем у матчах українських професіональних команд:

«У футболі тема арбітражу дуже часто викликає суперечливі емоції. Україна не є виключенням. Але неприпустимо, коли під час оцінки роботи арбітрів емоції починають виходити на перший план.

Так, використання системи VAR змінило підходи до оцінки ігрових ситуацій, й усім нам — гравцям, тренерам, функціонерам, уболівальникам — потрібно до цього звикнути. Але без цієї технології наш футбол, наші рефері, наші клуби не матимуть жодних перспектив на міжнародній арені. Можливо, потрібно більш детально розповідати представникам клубів про зміни та доповнення до правил, трактування тих чи інших ситуацій. Таке навчання проводять з арбітрами, але, схоже, потрібно робити це і з представниками клубів. У тому числі — із футболістами та тренерами.

Але в будь-якому випадку потрібно контролювати свої емоції. Я сам був гравцем, тренером, зараз працюю функціонером. Для мене, як і для будь-якого представника футболу, є неприпустимим, коли президент клубу з погрозами вривається в суддівську в перерві, після матчу, а потім коментує дії арбітрів нецензурними виразами, і ці слова чує вся країна, зокрема, діти та підлітки, що дивляться футбол.

Як відомо, комітет з етики та чесної гри уже розпочав перевірку щодо висловлювань президента ФК «Олімпік». Уже завтра КДК УАФ буде розглядати порушення, які зафіксовані в рапортах офіційних осіб матчу «Олімпік» — «Шахтар».

Тому особисто я — за цивілізоване, згідно з регламентними нормами, вирішення будь-яких проблем, які виникають у нашому футболі. Будинок футболу завжди відкритий для представників будь-якого футбольного клубу, і заборонених тем для обговорення в нас не існує».