Світовий футбол 14 Березня, 22:02 1563
«Ференцварош» Реброва у яскравому матчі перестріляв середняка чемпіонату Угорщини | 19-27
«Ференцварош» та «Пакш» видали справжню феєрію у поєдинку 26-го туру угорської першості.

Ференцварош – Пакш – 5:2

• Голи: Лайдуні, 22, Узуні, 49 (пен), Мак, 62, Болі, 76, Батуріна, 89 – Ган, 2 (пен), Сендрей, 88

Пакш несподівано вийшов вперед вже в самому дебюті завдяки голу з пенальті. Схоже, це не на жарт розлютило підопічних Реброва, яким вдалось оформити красивий камбек. Вже до середини другого тайму Ференцварош вів у рахунку 4:1.

Під завісу зустрічі команди ще ощасливили вболівальників, забивши протягом однією хвилини по м'ячу. У підсумку – феєричні 5:2. До слова, матч через коронавірус пропускав Ігор Харатін, а Олександра Зубкова замінили одразу по перерві – без результативних дій.

«Фраді» впевнено лідирують в чемпіонаті Угорщини з 61 очком, а відставання від найближчого переслідувача, Академії Пушкаша, складає 16 пунктів. Ребров впевнено крокує до третього чемпіонства поспіль, а до завершення кампанії 2020/21 залишилось 7 турів.