Суркіс розповів про гру «Динамо», завдання Луческу та прокоментував конфлікт тренера з Дуелундом

Динамо Київ 15 Березня, 20:15 3833
Суркіс розповів про гру «Динамо», завдання Луческу та прокоментував конфлікт тренера з Дуелундом
Журналіст Ігор Циганик поспілкувався з президентом київського «Динамо» Ігорем Суркісом.
«Від матчу Зоря – Динамо у мене позитивні враження. Дуже важлива гра з точки зору турнірної таблиці. Показали дуже якісний футбол (обидві команди). У другому таймі зіграли достойно на фоні складної зустрічі з Вільярреалом, в якій віддали багато сил і результат був невтішним. Але мудрий тренер правильно підготував гравців, щоби ті віддали всі сили і здобули результат, а боротьба за золоті медалі продовжилася.

Можу вам сказати з повною відповідальністю: У Динамо не розділяють матчі на турніри. Найважливіший матч, той який у нас буде зараз. Ми хотіли достойно виступити на цій стадії Ліги Європи, яка ще не закінчилася! Я вірю, що хлопці будуть боротися до кінця. Буде дуже складно і в нас мало шансів, але дива бувають завжди, якщо є бажання досягти результату. Не знаю, як воно буде в Іспанії, але ще 8 місяців тому ніхто не вірив, що команда буде там, де знаходиться зараз.

Я сподіваюся, що кожна гра, в якій грають молоді футболісти (Забарний, Сирота, Попов, Шапаренко і той же Циганкова), дасть їм досвід. Досвід, який зробить їх сильнішими. У них є перспектива вирости у великих футболістів, і найголовніше – створення хорошої боєздатної команди!

Коли Луческу прийшов у Динамо, то до нього була вимога поставити гру команди, щоби вона була конкурентноздатною у боротьбі за золоті нагороди. Але не було ніякого ультиматуму, мовляв, Динамо має виграти УПЛ і потрапити в Лігу чемпіонів. Він сам такий професійний тренер, який ставить найвищі завдання і прагне здобувати необхідні результати. Для Динамо завдання: потрапляти у Лігу чемпіонів, вигравати УПЛ і Кубок України (в якому ми у півфіналі, а Шахтаря там вже немає).

У Дуелунда немає ніякого непорозуміння з Луческу. Він тренується і якщо головний тренер вирішить, що данець готовий вийти на поле, то обов’язково наставник випустить. Вербич буде, сподіваюся, через тиждень у загальній групі. За Бурду точніше можуть сказати лікарі», - розповів Суркіс в ефірі програми Циганик LIVE.