Артем Франков: «Зробив ставку, що «Динамо» заб'є «Вільярреалу» не менше двох»

Динамо Київ 17 Березня, 17:08 1324
Артем Франков: «Зробив ставку, що «Динамо» заб'є «Вільярреалу» не менше двох»
Один із найавторитетніших футбольних журналістів країни Артем Франков поділився своїми очікуваннями від матчу-відповіді «Динамо» та «Вільярреала» у 1/8 фіналу Ліги Європи.

– Артеме, поділіться, будь ласка, Вашими враженнями від першого матчу Динамо проти Вільярреала? Що не вийшло у киян і чи є у підопічних Луческу ресурс, щоб «додати» в матчі-відповіді?

– Вільярреал — це команда Ла Ліги і весь час проводить в куди більш конкурентному середовищі, що, в першу чергу, позначається на швидкості прийняття рішень. Динамо ж явно не вистачало навіть не останнього, а передостаннього пасу, через що маса перспективних атак “загинули” на “кордоні” штрафного майданчика.

– Які слабкі сторони є у цього Вільярреала? Чи є у команди Емері “ахіллесова п’ята”, місце, на яке Динамо може натиснути та отримати перевагу?

– Вважаю, що Динамо зіграє в той же відкритий футбол, що і у першій грі, сподіваючись перевершити суперника в атакувальних діях. Шанс є — не факт, що Вільярреал знову зіграє в оптимальному складі (мова насамперед про травму Пау Торреса). Але цей шанс, давайте буде відвертими, дуже і дуже невеликий.

– Наскільки, на Ваш погляд, позитивний підсумок матчу проти Зорі в УПЛ може «зарядити» Динамо перед матчем-відповіддю з “жовтою субмариною”? І чи варто взагалі киянам «із шкіри лізти» (з точки зору важливості кінцівки сезону в УПЛ) заради проходу до наступної стадії Ліги Європи?

– Звісно ж, не варто. Але вони і не будуть. Точніше, так: перед паузою на матчі збірних у киян залишається лише один матч чемпіонату, зі львівським Рухом. Це відверто не найскладніший суперник, тож можна собі дозволити викластися проти іспанців. Хоча в контексті УПЛ вкрай важливо пам'ятати, що той самий Шахтар проти Руху вже втрачав очки цього сезону.

– Який Ваш прогноз на гру? Чи вірите Ви в диво на «Естадіо де ла Сераміка»?

– Я вірю в те, що на «Естадіо де ла Сераміка» буде хороший і результативний футбол, навіть зробив ставку — Динамо заб'є не менше двох :)