Чемпіонат U19. «Динамо» взяло реванш у «Руха» за поразку в першому колі

Футбол України 21 Березня, 16:29 379
Чемпіонат U19. «Динамо» взяло реванш у «Руха» за поразку в першому колі | 19-27 Фото: ФК Динамо Київ
​У 19-му турі юнацької першості України «Динамо» зустрілося з «Рухом» зі Львова.

Матч пройшов на одному з відкритих полів навчально-тренувальної бази «Динамо» в Конча-Заспі, виявився результативним і завершився перемогою киян 2:1. У складі «біло-синіх» голами відзначилися Близниченко і Дячук, а в складі суперника автором забитого м'яча став Віталій Холод.

Відзначимо, що в матчі першого кола між цими командами, який відбувся у Львові, динамівці поступилися господарям 0:1.

З перших хвилин на полі точилася рівна боротьба, жодна з команд не мала намір відсиджуватися в обороні. Так, вже на 7-й хвилині «Рух» відкрив рахунок в поєдинку - Віталій Холод замкнув передачу з кутового і переправив м'яч у сітку воріт. Пропущений гол пожвавив динамівців і через кілька хвилин кияни відповіли перспективним моментом, однак Денис Кузик пробив вище поперечини.

На правах господарів поля «біло-сині» все більше атакували і загрожували воротам суперника, але то не вистачало точності, то останньої передачі. А гості, навпаки, забивши гол, заспокоїлися і більше зосередилися на обороні своїх володінь, раціонально розпоряджаючись своїми моментами і граючи на утримання переможного рахунку. Хоча, іноді і шукали щастя в контратаках.

На перерву команди пішли за мінімальної переваги «Руху» в рахунку, і вже на початку другого тайму підопічні Ігоря Костюка великими силами пішли вперед. Особливо освіжив гру Владислав Велетень, що вийшов на заміну, який мав можливості зрівняти рахунок, але безрезультатно.

«Біло-сині» виконали чимало кутових, проте львів'яни тримали оборону, а воротар Дмитро Ледвій моментально реагував на небезпеку.

Можливість забити гол кияни мали на 58-й хвилині, коли Данило Скорко віддав передачу на Антона Царенко, той навісив на Кирила Попова, який головою в стрибку пробив по воротах, і тут голкіпер «Руху» зміг виручити команду зафіксувавши м'яч в руках. На 68-й хвилині Віктор Близниченко зрівняв рахунок, скориставшись видючої передачею Владислава Велетня, що помітно додало сил киянам.

Незабаром динамівці змогли вийти вперед: Велетень подав з кутового точно на Максима Дячука, той ударом головою вивів свою команду вперед - 2:1.

Дещо сповільнилося темп гри після забитого гола, дії переважно розгорталися в центрі поля. У підсумку перемога киян 2:1 - до кінця матчу рахунок більше не змінювався. Таким чином, набравши 43 очка в 18 іграх, маючи один матч в запасі, «Динамо» виходить на перше місце в турнірній таблиці юнацької першості України.