Олександр Зінченко: «Рахунок 1:7 не зовсім відображав гру в товариському матчі з Францією»

Збірна України 23 Березня, 11:02 167
Олександр Зінченко: «Рахунок 1:7 не зовсім відображав гру в товариському матчі з Францією»
Півзахисник збірної України Олександр Зінченко на прес-конференції поділився очікуваннями від матчу кваліфікації чемпіонату світу-2022 проти національної команди Франції.

- Ви не грали в жовтневому матчі, коли наша команда поступилася Франції з рахунком 7:1. Така поразка є для вас додатковою мотивацією чи навпаки – викликає мандраж?

- Жодного мандражу немає. Ми всі розуміємо, яка це збірна, чемпіони світу. Ми не потребуємо додаткової мотивації, адже граючи проти такої команди, ми виходимо на поле з максимальною концентрацією.

Той рахунок не зовсім відображав гру. У перші 15-20 хвилин другого тайму наша команда грала навіть краще, ніж французи. Що стосується рахунку, то добре, що це сталося в товариському матчі. Думаю, що в офіційному поєдинку картина буде зовсім інша.

- Національна команда не збиралася протягом п’яти місяців. Із яким настроєм приїхали до розташування збірної, чи скучили за партнерами?

- Так, усі хлопці скучили один за одним. І нам потрібно згадувати всі ті зв’язки, які у нас були під час відбору на чемпіонат Європи. Нам потрібно якомога краще підготуватися до Євро та відбору на чемпіонат світу. Часу на розкачку немає. Та й для того, щоб якісно підготуватися до ігор, часу також не вистачає. І всі хлопці це розуміють. Головне – обійтися без травм. Бажаю футболістам, які пропускають цей збір, якнайшвидшого повернення, адже нам потрібні всі гравці.