Дідьє Дешам: «Це буде не та Україна, яку Франція обіграла 7:1»

Збірна України 23 Березня, 20:04 860
Дідьє Дешам: «Це буде не та Україна, яку Франція обіграла 7:1»
Напередодні завтрашнього стартового поєдинку відбірного турніру ЧС-2022 проти України (Сен-Дені, 21.45 за київським часом) головний тренер збірної Франції Дідьє Дешам поспілкувався зі ЗМІ в режимі онлайн.
«У нас виникли проблеми. У декількох співробітників готелю, де ми зазвичай мешкаємо під час підготовки до матчів, були позитивні тести на COVID-19, — цитує Дешама сайт ФФФ.

— Тож ми вирішили нікуди не виїжджати з бази в Клерфонтені й передматчеве тренування провели саме тут, а не на «Стад де Франс», аби зменшити фізичне навантаження для гравців.

До матчу проти України готові всі 26 футболістів. Я буду обирати. Широкий вибір — добра новина. Хтось зіграє завтра, хтось — у неділю в Казахстані, а хтось — наступної середи з Боснією і Герцеговиною. Утім, я ще не вирішив. Ми думаємо тільки про Україну.

Це буде не той суперник, якого ми обіграли в товариському матчі — 7:1. Тоді в Андрія Шевченка було дуже багато хворих на коронавірус. В українців добра команда, яка полюбляє володіти м’ячем. Їй подобається грати в комбінаційний футбол із підключенням до атакувальних дій крайніх захисників. Синьо-жовті перемогли Іспанію й довели, що здатні демонструвати якісну гру».