СК «Дніпро-1» створив жіночу команду

Футбол України 25 Березня, 15:22 389
СК «Дніпро-1» створив жіночу команду
​У відповідності до вимог атестації клубів Прем’єр-ліги СК «Дніпро-1» тепер має жіночу команду.

Про її створення оголосили під час дівочого турніру з футзалу, де, зокрема брала участь і спортклубівська команда під орудою відомого тренера Олени Кудзієвої.

- Ми знайомі з Оленою Кудзієвою з тієї пори, коли вона очолювала «Злагоду». В неї є дніпровський дух. І коли постала необхідність створити жіночу команду, у її кандидатурі ми не сумнівалися, - сказав почесний президент СК «Дніпро-1» Юрій Береза.

Як і перед головною командою клубу, перед жінками стоятимуть амбіційні цілі – вихід до єврокубків. Зараз, за словами Юрія Берези, головне завдання – зібрати дівчат з регіону та дати можливість реалізуватися: «Відкрити їм шлях до великого футболу спочатку через СК «Дніпро-1», а потім – й через національну збірну».

Олена Кудзієва також очолює збірну України U-15. Поєднання цієї посади з клубними справами сприятиме роботі на перспективу.

Стосовно ж безпосередньо жіночої команди СК «Дніпро-1», то вона сповнена бажання розпочати вже найближчим часом підготовку до чемпіонату України. У ньому вона стартуватиме вже наступного сезону.