Кухаревич розповів про свій перехід в «Труа»

Футбол України 26 Березня, 22:42 139
Кухаревич розповів про свій перехід в «Труа»
Молодий форвард відправиться виступати в чемпіонат Франції.

Форвард «Руху» Микола Кухаревич після цього сезону перейде в команду «Труа», яка за підсумками чемпіонату може піднятися в елітний дивізіон Франції.

«Емоції приємні. Давно цього чекав. Хочеться спробувати щось нове, вийти на новий для себе рівень. Моя мрія стає ближчою. Звісно, не очікував, що моїми послугами зацікавиться компанія City Football Group. Але на те ми й граємо у футбол, щоб нас запрошували у європейські клуби. Дуже радий, що отримав запрошення від одного з таких клубів. Звісно, я вже переглядав деякі матчі французького «Труа». Цікава команда, сподіваюсь, вони підвищаться у класі за підсумками цього сезону».
«До мого переходу було прикуто багато уваги. Молодому футболісту це трохи заважає. Тому доводилось справлятись із цим тиском, ще більше працювати і тим самим доводити свою профпридатність».
«Наразі всі мої думки тільки про «Рух». Наше головне завдання - зберегти прописку у Прем’єр-лізі. Мені як нападнику хочеться якнайбільше забити. А після завершення сезону буду ставити перед собою нові цілі», - сказав Кухаревич.