Козловський: «УАФ на якихось інопланетних підставах заборонила «Руху» грати на «Арені Львів»

Футбол України 29 Березня, 21:53 73
Козловський: «УАФ на якихось інопланетних підставах заборонила «Руху» грати на «Арені Львів»
Президент «Руху» Григорій Козловський висловився про перенесення матчу 17-го туру УПЛ з «Десною» (0:4) зі стадіону «Арена Львів» на «СКІФ».

Нагадаємо, що перенесення було обумовлено підготовкою «Арени Львів» до матчів збірної України, які в підсумку проходять в Києві.

«Я не бачу ніяких глобальних проблем. Хочу заспокоїти вболівальників - не від нас залежали ті суб'єктивні речі, які сталися. Федерація на якихось інопланетних, незрозумілих підставах заборонила нам грати на «Львів Арені». Це їхній гріх, їхній хрест, нехай вони самі його несуть. Я не буду коментувати, тому що, як показує практика, зараз дорого і боляче коментувати. Хочуть зробити з нас всіх глухонімих, але ми поговоримо і про це, але не сьогодні.

Змусили нас грати на «Скіфі». Ще до матчу я розумів, що у нас будуть проблеми. Весь футбол в «Десні» побудований на фізично сильних гравцях, вони грають трохи в інший футбол, ніж ми. А у нас команда будується, ми з перших днів принципово ставили акцент на футболі в один дотик. Нам для цього потрібні хороші газони і хороша швидкість. Ви бачили, як швидко ми грали з «Шахтарем» і «Ворсклою», де були хороші поля.

А тут ми застрягли, як німці в білоруських болотах. Перейшли на 2-3 торкання, м'яч стрибає, застряє, зажовує. До матчу я казав, що ми з цього болота не виліземо», - сказав Козловський.