Журналіст розповів, хто може замінити Лучано Лучі – це знову іноземець

Футбол України 2 Квітня, 11:49 121
Журналіст розповів, хто може замінити Лучано Лучі – це знову іноземець
Ведучий програми «Бомбардир» на YouTube Роман Бебех у своєму телеграм-каналі поділився власним баченням майбутнього голови комітету арбітрів УАФ Лучано Лучі.
«Хто може замінити Лучано Лучі?

В футбольних кулуарах вже активно обговорюють потенційного кандидата на посаду, яку нині займає італієць Лучано Лучі. В контексті нового куратора українських суддів згадують Любоша Міхела.

Не зрозуміло чи потрібно це словаку, який перейшов на менеджерську роль роботи у клубах. Нагадаю, що в свій час він був керівником відділу міжнародних змагань у Шахтарі.

А з 2015 працював на управлінській посаді (спортивним директором та президентом) у клубі ПАОК (Салоніки).

Мій прогноз, що до Євро-2020 Лучі ніхто не змінить. В Будинку футболу переживають, що це може вплинути на те, як команду Шевченка судитимуть під час чемпіонату Європи. У Лучі є добрий друг П’єрлуїджі Колліна, який пішов, але залишив нам свого друга Лучі.

Якщо ви не вірите в такі теорії, то розкажу Вам історію, як мав розмову з президентом ФФУ Анатолієм Коньковим. На питання: «Чому ви не прибираєте Колліну (тоді він був куратором українських арбітрів), адже зрозуміло, що результату від його роботи немає і не буде?» Коньков сказав, що Колліна має великий вплив і у нас попереду Євро. Мовляв не хочу підставляти збірну.

Нагадаю, що нині Колліна голова комітету арбітрів ФІФА. І сваритись з ним перед Євро ніхто не хоче. І друг Лучі вже адаптувався і став дуже зручним для президента УАФ Андрія Павелка».