Представляємо суперника. «Олександрія» | 19-27
​У рамках 20-го туру Favbet Ліги київське «Динамо» завітає до Олександрії, де в неділю, 4 квітня, зустрінеться з однойменною командою.

Матч на КСК «Ніка» розпочнеться о 19:30.

Дата заснування: 6 березня 1990 року

Президент: Сергій Кузьменко

Головний тренер: Володимир Шаран

Домашні матчі проводить на КСК «Ніка» (7 000 глядацьких місць).

Поточне місце в сезоні 2020/2021: 7-ме (7 перемог, 5 нічиїх, 7 поразок, різниця м’ячів – 26:22).

Результат зустрічі першого кола сезону-2020/2021: «Динамо» – «Олександрія» – 1:0 (Попов, 1).

Середній вік гравців: 26,3 років.

Усі бомбардири команди в цьому сезоні в УПЛ:

3 голи – Валерій Бондаренко, Артем Сітало;

2 голи – Дмитро Шастал, Євген Банада, Максим Третьяков, Валерій Лучкевич;

1 гол – Артем Гордієнко, Василь Грицук, Роман Вантух, Богдан Мишенко, Денис Устименко, Тимур Стецьков, Дмитро Гречишкін, Владислав Бабогло.

Орендований у «Динамо»: Роман Вантух.

Переходи-2021

Пішли

На початку року «Олександрія» оголосила про припинення співпраці одразу з п’ятьма футболістами: півзахисниками Василем Грицуком (228 матчів у складі «городян», 40 голів), Олексієм Довгим (112 матчів, 8 голів) і Максимом Задеракою (67 матчів, 4 голи), нападником Денисом Безбородьком (41 матч, 7 голів), а також воротарем Дмитром Рудиком (4 матчі, 4 пропущені м’ячі). Усі вони покинули «Олександрію» на правах вільних агентів.

Достроково попрощався з Україною і португало-французький хавбек Жоау Тейшейра, який провів у футболці «жовто-чорних» 183 хвилини у Кубку України та лише 5 хвилин в матчах української Прем’єр-ліги минулого сезону, і жодного разу не з’являвся на полі протягом поточного ігрового року.

Прийшли

Натомість «городяни» укомплектувалися двома центральними півзахисниками. 23-річний Іван Калюжний, який пройшов структуру київського «Динамо», поповнив «Олександрію» на правах вільного агента, підписавши дворічний контракт. Попереднім його клубом був «Рух», де Калюжний виступав на правах оренди з «Динамо» та провів 4 матчі в осінній частині сезону.

А 21-річний Кирило Дришлюк повернувся до «Олександрії» після закінчення терміну оренди в «Спартакс» (Юрмала), за який чемпіон світу-2019 у складі збірної України U20 відзначився одним голом і 5-ма результативними передачами в 25-ти матчах.