Світовий футбол 6 Квітня, 10:29 541
«Вест Хем» без Ярмоленка втримав перемогу над «Вулверхемптоном» та піднявся у зону ЛЧ | 19-27
В рамках 30-го туру АПЛ відбулось кілька поєдинків.

Чемпіонат Англії 2020/21, 30-й тур

Вулверхемптон – Вест Хем – 2:3

Голи: Дендонкер, 44, Сілва, 68 – Лінгард, 6, Форналс, 14, Боуен, 38

Вест Хем на виїзді зустрічався із Вулверхемптоном. Ще до перерви «молотки» зуміли оформити собі комфортну перевагу у рахунку. Вже на 6-й хвилині вони вирвались у контратаку, яку блискучими індивідуальними діями завершив Лінгард. Трохи згодом простріл у штрафний майданчик замкнув Форналс, а на 38-й ще один поклав Боуен. Під завісу тайму «вовкам» вдалось відквитати один гол – відзначився Дендонкер.

Після перерви Ешпіріту Санту кинув у бій свіжі сили, й на 68-й це дало свої плоди. Фабіу Сілва у карному суперника отримав довгу навісну від Нету, і точним ударом у лівий кут зменшив відставання господарів. Однак, це виявилось усе, на що були спроможні «Вулвз». У підсумку – перемога Вест Хема – 2:3.

Завдяки набраним трьом очкам «молотки» піднялись у зону ЛЧ, і тепер посідають четверту сходинку турнірної таблиці, натомість Вулверхемптон залишився на 14-й сходинці першості.