Ванат: «Після невдалої серії нарешті здобули перемогу над не найлегшим суперником»

Футбол України 9 Квітня, 17:26 470
Ванат: «Після невдалої серії нарешті здобули перемогу над не найлегшим суперником»
Автор третього забитого м'яча в ворота «Дніпра-1» нападник Владислав Ванат поділився враженнями від поєдинку і перемоги своєї команди.

- У першому таймі матчу з «Дніпром-1» ми добре комбінували, але у мене моментів особливо не було, і я не відрізнявся активністю, як зазвичай повинен це робити. У перерві тренери звернули на це увагу, і в другому таймі, мені здається, я свою гру поліпшив. Назар Волошин міг сьогодні віддати мені три гольові передачі, але в двох випадках був зафіксований офсайд. Хоча, мені здається, у другому випадку положення «поза грою» не було.

На мій погляд, у другій половині зустрічі суперник трохи більше розкрився, у нас з'явилися зони, в які я вбігав, і мені туди давали передачі, словом, виходило непогано. Думаю, сьогодні вся команда добре зіграла. Після невдалої серії, яка у нас була, ми, нарешті, здобули перемогу над не найлегшим суперником, за це спасибі всім хлопцям.

- Найбільша кількість моментів біля вас була на початку другого тайму?

- Так, в одному з моментів я почав обігрувати воротаря, хотів відразу вдарити, але погано прийняв м'яч, тому й довелося обігрувати. Ще в одному епізоді пробивав на удачу, але воротар зреагував.

- Як вам тренуватися з першою командою, а грати за молодіжний склад?

- Я вже говорив, що для мене головне - це ігрова практика, і неважливо, де її отримувати.