Євро-2020 офіційно відбудеться з глядачами – заповненість трибун відрізнятиметься

Світовий футбол 9 Квітня, 19:51 322
Євро-2020 офіційно відбудеться з глядачами – заповненість трибун відрізнятиметься
Вболівальники отримали хороші новини щодо Євро-2020. Збірні можуть розраховувати на підтримку 12-го глядача.

УЄФА на своєму офіційному сайті оголосив про присутність вболівальників на поєдинках Євро. Наразі вісім міст підтвердили можливість приймати глядачів: Амстердам, Санкт-Петербург, Баку, Бухарест, Копенгаген, Глазго, Лондон і Будапешт.

Кожне з них на місцевому рівні затвердило максимально дозволену кількість фанатів на трибунах стадіонів. Санкт-Петербург і Баку готові заповнити 50% від загальної місткості арен, Будапешт – 100%, Амстердам, Бухарест, Копенгаген, Глазго – від 25 до 33%, а Лондон – 25%. Цей відсоток ближче до Євро може як збільшитись, так і зменшитись.

До 19 квітня УЄФА очікує на додаткову інформацію від Дубліна, Мюнхена, Рима та Більбао щодо своїх планів. Тоді Союз європейських асоціацій і ухвалить рішення щодо присутності людей на трибунах у цих містах. З попередніми правилами в'їзду в ті чи інші країни для власників квитків та іншими нюансами можна ознайомитись на офіційному сайті організації.

До слова, збірна України на чемпіонаті Європи гратиме у групі С з Нідерландами (13 червня), Північною Македонією (17 червня) та Австрією (21 червня). Перший поєдинок відбудеться в Амстердамі, інші два – у Бухаресті.