Футбол України 11 Квітня, 20:50 1230
Нападник не для Шевченка. Український талант, який обрав збірну Німеччини, продовжує забивати у Європі | 19-27
Гравець забив єдиний м’яч своєї команди у матчі.

Нападник «Нюрнберга» Ерік Шуранов відзначився голом за свій клуб у матчі з «Вюрцбургер Кікерс». Вже на 5-й хвилині зустрічі українець скористався помилкою гравця суперників, який дуже невдало вибив м’яч до власного штрафного майданчика, виграв повітря у захисника і пробив головою у ближній кут воріт – 0:1.

Поєдинок завершився з рахунком 1:1. Господарі поля завдяки голу Дітца зрівняли на 79-й хвилині.

Для Шуранова це вже другий гол за першу команду «Нюрнберга». До цього він виступав за молодіжну команду, в якій за 7 матчів забив 10 м’ячів. Наразі «Нюрнберг» посідає 13-ту сходинку в Бундеслізі 2 і має у своєму активі 33 пункти.

Нагадаємо, як повідомляв Ігор Циганик у ефірі своєї авторської програми «Циганик LIVE», Ерік Шуранов разом зі своїм батьком ухвалив рішення отримувати німецьке футбольне громадянство і виступати за збірну Німеччини. Свого часу Шуранов виступав за молодіжні збірні України.